مراسم تجدیدبیعت با شهدا با حضور مدیرکل جدیددر گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزارشد
مراسم تجدیدبیعت با شهدا با حضور مدیرکل جدیددر گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزارشد

مهرتبریز-همزمان با سالروز شهادت جانباز ۷۰درصد شیمیایی حاج محمد شفوی مراسم تجدید بیعت با شهدا در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با حضور مدیرکل ، معاونین، روسای ادارات ستادی و شهرستان تبریز و جمعی از همکاران برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما ؛همزمان با سالروز شهادت جانباز ۷۰درصد شیمیایی حاج محمد شفوی مراسم تجدید بیعت […]

مهرتبریز-همزمان با سالروز شهادت جانباز ۷۰درصد شیمیایی حاج محمد شفوی مراسم تجدید بیعت با شهدا در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با حضور مدیرکل ، معاونین، روسای ادارات ستادی و شهرستان تبریز و جمعی از همکاران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما ؛همزمان با سالروز شهادت جانباز ۷۰درصد شیمیایی حاج محمد شفوی مراسم تجدید بیعت با شهدا در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با حضور مدیرکل ، معاونین، روسای ادارات ستادی و شهرستان تبریز و جمعی از همکاران برگزار شد.
جابر ابوالفتح زاده مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی در گلزار شهدای وادی رحمت تبری با تاکید بر اینکه یاد آوری رشادت های شهدا و ایثارگران در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و حفظ تمامیت عرضی ایران اسلامی وظیفه خدمت به مردم را سنگین تر می می کند گفت: ادامه راه واقعی شهدا در مقابل جان شیرین این عزیزان از کوچکترین وظایف است که باید انجام داد.
جابر ابوالفتح زاده ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران ثمره خون های پاک شهدای گرانقدر است و با دعای خیر این عزیزان امیدواریم با تمام اخلاص و قدرت ادامه دهنده راه شهدا باشیم و آرمان ها و اهداف شهدا را پاسداشت کنیم.
وی مسائل مادی و دنیوی را از اسباب انحراف از مسیر شهدای گرانقدر عنوان کرد و گفت: خدمت به خانواده های معظم شاهد وایثارگر شیرینی و حلاوتی وصف ناکردنی را به کارکنان این نهاد مقدس روزی کرده است.
مدیر کل بنیاد استان با اشاره به اینکه علیرغم پایان جنگ تحمیلی پیکر بیش از ۵۴۰نفر از شهدا به آغوش پر مهر خانواده برنگشته است گفت: رنج و مشقت ناشی از مجروحیت و اسارت جانبازان و آزادگان پایان نیافته است و این وظیفه مسئولین را در خدمت به این قشر عزیز سنگین تر می کند.