مراسم تودیع و معارفه شهردار بخش خسروشاه برگزار شد

 

به گزارش مهر تبریز، رحیم شهرتی فر  در این مراسم  با اشاره به نام گذاری سال نو با عنوان « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در صورت مشارکت عمومی در طرح های برنامه ریزی شده می توان به موفقیت در مقاوم سازی اقتصاد کشور امیدوار بود .
وی با بیان اینکه از مولفه های اقتصاد مقاومتی ، درون زا و برونگرا بودن آن است، گفت: توجه به توانمندی های داخلی و رونق تولید، دعوت و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی خارجی و بومی ، توجه به مولفه های اقتصاد مقاومتی باعث می شود کشور از رکود اقتصادی خارج و مشکل بیکاری جوانان نیز حل شود.
شهرتی فر با اشاره به کاهش آمار بیکاری شهرستان تبریز از ۸/۱۲% به حدود ۸ درصددر انتهای سال ۹۴، گفت: دولت با تمام توان خود را مکلف و ملزم به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با رعایت انضباط مالی و با استفاده از امکانات موجود می داند .
فرماندار تبریز با اشاره به تشکیل قرارگاه اقتصادمقاومتی در استان آذربایجان شرقی ، گفت: پایدار کردن مشاغل موجود، توسعه زیرساخت ها و اتمام پروژه های نیمه تمام و احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل ، بالا بردن بهره وری و جذب سرمایه های بخش خصوصی و مردمی در دستور کار این قرارگاه است .
وی همچنین با اشاره به کشیده شدن انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر به مرحله دوم ، بر مشارکت آگاهانه و حداکثری در این دوره از انتخابات تاکید کرد .
خُسروشاه یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی و از توابع شهرستان تبریز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها