مرکز تحقیقات نقش راهبردی درتوسعه زیر ساخت‌های حفاظت فنی و بهداشت کار دارد
مرکز تحقیقات نقش راهبردی درتوسعه زیر ساخت‌های حفاظت فنی و بهداشت کار دارد
مهرتبریز-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: مرکز تحقیقات نقش راهبردی در توسعه زیر ساخت‌های حفاظت فنی و بهداشت کار در کارگاههای تولیدی و صنعتی دارد.

مهرتبریز-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: مرکز تحقیقات نقش راهبردی در توسعه زیر ساخت‌های حفاظت فنی و بهداشت کار در کارگاههای تولیدی و صنعتی دارد.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی، حسین فتحی صبح امروز در نشست تخصصی رئیس مرکز تحقیقات، تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاران گروه تحقیقات استان آذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه مهم و سطح تاثیر گذاری همکاران متخصص این مرکز در تبیین و اجرای برنامه ها ی راهبردی وزارت، اقدامات موثر و مستمری در آگاهی بخشی و استقرار حفاظت فنی ،ایمنی و بهداشت کار و استاندارد های مرکز در کارگاهها ایفا می کنند وی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت های بالقوه این مرکز و اموراتی که می توان در تحقق منویات مقام عالی وزارت مورد توجه جدی قرارگیرد از برنامه هایی است که در استان در برنامه راهبردی این مرکز قرار دارد.

در ادامه این نشست دکتر جلیلی ، رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با ابراز خرسندی از سفر به استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز ، یکی از برنامه های خود در مرکز تحقیقات را سفر به استان های دارای گروه های تحقیقاتی و تبادل نظر با کارشناسان این گروه ها عنوان نموده و اظهار داشت: استان آذربایجان شرقی دومین مقصد سفرهای استانی ما بوده و این استان همواره جزو استان های پیشرو و تراز اول در تحقق اهداف وزارت متبوع می باشد.

جلیلی در ادامه با اشاره به تاسیس مرکز تحقیقات ستاد در سال ۱۳۴۸ بر توسعه و گسترش فرهنگ ایمنی و شناساندن مرکز تحقیقات و خدمات آن به جامعه هدف، بر لزوم ارتباط دائم و تنگاتنگ مرکز تحقیقات ستاد با گروه های تحقیقات تاکید کرد.
وی در بخش دیگری ورود جدی به موضوع تحقیقات و ارائه مقالات و همچنین افزایش برگزاری دوره های آموزشی در زمینه ایمنی و بهداشت کار را از اهم وظایف و اهداف مرکز و گروه های تحقیقاتی عنوان کرد و ضمن تائید نظرات کارشناسان گروه تحقیقات این استان در خصوص به کارگیری مسئولین ایمنی در واحدهای صنعتی ، ضرورت این امر را متذکر شده و قول مساعد جهت پیگیری و تحقق این موضوع با تصویب آیین نامه جدید مسئولین ایمنی را ارائه داد .
رئیس مرکز تحقیقات، تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت با قدردانی از زحمات حسین فتحی ، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی و مدیر روابط کار و مساوات ، رئیس گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان آذربایجان شرقی و کارشناسان این مرکز قدردانی کرد.
پیش از صحبت‌های دکتر جلیلی کارشناسان گروه تحقیقات استان به بیان نکته نظرات کارشناسی و پیشنهادات پرداختند.
💢 جلیلی به همراه معاون اجرایی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی در بدو ورود به این مرکز ضمن دیدار حضوری با کارشناسان گروه تحقیقات استان آذربایجان‌شرقی از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی این مرکز بازدید و در جریان روند اقدامات و برنامه های آن قرار گرفت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵