مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی درزندان تبریز افتتاح شد
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی درزندان تبریز افتتاح شد

مهرتبریز-مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی با حضور وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و محمد جوادی، مدیرکل زندان های استان در محل زندان تبریز افتتاح شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی با حضور وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان […]

مهرتبریز-مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی با حضور وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و محمد جوادی، مدیرکل زندان های استان در محل زندان تبریز افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی با حضور وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و محمد جوادی، مدیرکل زندان های استان در محل زندان تبریز افتتاح شد.
در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور  مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی با حضور وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و محمد جوادی، مدیرکل زندان های استان در محل زندان تبریز افتتاح شد تا زمینه اشتغال و کسب درآمد مددجویان و همچنین اصلاح رفتار آنان را برای ورود به جامعه پس از آزادی را فراهم آورد.
وکالتی در آئین افتتاح این مرکز با اشاره به تعامل وو همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با سازمان زندان های استان را در امر آموزش و مهارت آموزی زندانیان گفت: فعالیتهای آموزشی در ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان در رشته هایی چون؛ برقکار ساختمان، سیم کشی، طراحی سنتی، فلزکاری، کارآفرینی، نقشه کشی، تهمیرکار لوازم خانگی، آشپزی و … به تعداد ۳۹۰ هزار نفر- ساعت به تفکیک ۳ هزار و ۱۶۸ نفر دوره مرد و ۲۱۲ نفر دوره زن و در مجموع ۳ هزار و ۳۸۰ نفر ثبت نام کننده برای زندانیان ارائه شده است.