مسابقات جهانی کشتی پهلوانی جام فجر برگزار می شود
مسابقات جهانی کشتی پهلوانی جام فجر برگزار می شود
مهر تبریز: دقایقی پیش معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان از برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی کشتی پهلوانی خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، جواد امان زاده معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان دقایقی پیش از برگزاری جام فجردر تبریز خبر داد و گفت: مسابقات جهانی کشتی جام فجر که در روزهای های نوزدهم و بیستم بهمن ماه سال جاری به مناسبت ایام الله دهه فجر در سالن شش هزار نفری پورشریفی برگزار می شود از ساعت ۱۶ امروز این رویداد جهانی با حضور۱۴ تیم داخلی و خارجی افتتاح می شود.

وی در ادامه افزود: در این رقابت ها کشتی گیرانی از از کشور های گرجستان، ازبکستان، آذربایجان، روسیه، ترکیه، جمهوری خود مختار آکجارا گرجستان، مولداوی، هندوستان، رومانی، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و تیم های ملی ایران الف و ب با هم به رقابت خواهند پرداخت.

امان زاده خاطرنشان کرد:  این مسابقات ازامروز پنجشنبه مصادف با عید مبعث پیامبراکرم (ص) با حضور تیم های حاضر برگزار می شود که در همین زمینه از عموم مردم دعوت می شود در این رقابت ها حضور یابند.

وی در پایان تصریح کرد: در پایان بازوبند پهلوانی توسط وزیر محترم ورزش و جوانان به بازوی قهرمان این مسابقات بسته می شود. همچنین این رقابت ها از شبکه سه و شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.