مس سونگون امیدوارانه به مصاف صدرنشین می رود
مس سونگون امیدوارانه به مصاف صدرنشین می رود
مهر تبریز: تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در هفته ماقبل پایانی نیم فصل اول،با پیروزی ارزشمند مقابل گهر زمین امیدوارانه به مصاف صدرنشین می رود.

به گزارش مهر تبریز، تیم‌های مس سونگون ورزقان و گهر زمین سیرجان در حساس ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴-۲ مس به پایان رسید. مرتضی عزتی، محمد شجری، بابک نصیری و فرهاد فخیم گلزنان میزبان در این بودند.

گل اول مس را مرتضی عزتی روی پاس دقیق علی اصغر حسن‌زاده در دقیقه ۴ به ثمر رساند.

بعد از این گل‌ حملات میزبان همچنان ادامه داشت و با وجود اینکه شاگردان تقی پور‌‌ تیر دروازه حریف را هم به لرزه انداختند تا ۵ دقیقه پایانی گل دیگری شاهد نبودیم تا اینکه همکاری زیبای عزتی و محمد شجری به گل دوم مس در دقیقه ۲۶ انجامید.

مس سونگون که با برتری ۲-۰ راهی رختکن شده بود در نیمه دوم هم اجازه کار خاصی به گهرزمین نداد و با تسلط بالا کار را شروع کرد.

نارنجی پوشان آذربایجان مزد برتری خود را در دقیقه ۸ نیمه دوم گرفتند؛ جایی که همکاری فرهاد فخیم و بابک نصیری به گل سوم آنها انجامید.

بعد از اینکه گهر در دقایق پایانی دو‌ گل را جبران کرد، نوبت فرهاد فخیم بود که با یک حرکت انفرادی زیبا و شوتی دقیق در دقیقه ۳۵ نتیجه را ۴-۲ به سود مس کند. شاگردان تقی پور با حفظ این نتیجه و کسب بردی ارزشمند به استقبال بازی هفته بعد با گیتی پسند اصفهان رفتند.

خبرنگار ورزشی مهر تبریز- حبیب چرندابی

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵