مس سونگون و سپاهان در مرحله حذفی
مس سونگون و سپاهان در مرحله حذفی
مهر تبریز: تیم والیبال مس سونگون ورزقان با قرار گرفتن در رده سوم گروه خود به مرحله پلی‌آف لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کرد.

به گزارش مهر تبریز، تیم والیبال مس سونگون در پایان دور مقدماتی این رقابت‌ها با کسب ۱۵ پیروزی و ۷ شکست و مجموع ۴۷ امتیاز در جایگاه سوم گروه خود قرار گرفته و به مرحله پلی‌آف یا حذفی راه پیدا کرد.

نماینده والیبال استان در هفته‌های بیست‌ویکم و بیست‌ودوم به ترتیب باید به مصاف تیم‌های کاسپین پره‌سر گیلان و نام‌آوران تنکابن می‌رفت که با غیبت حریفانش این دو بازی برگزار نشد و مسی‌ها دو برد بی‌دردسر را بدست آوردند.

در مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال کشور ۲۲ تیم در دو گروه ۱۱ تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت چهار تیم برتر هر گروه موفق شدند به مرحله پلی‌آف صعود کنند.

این مسابقات در مرحله پلی‌آف به شکل دو برد از سه مسابقه برگزار می‌شود و تیم‌ها ابتدا در دو دیدار رفت و برگشت باهم مصاف می‌دهند که در صورت تساوی، تکلیف تیم برنده به بازی سوم کشیده خواهد شد.

تیم مس سونگون به عنوان تیم سوم گروه الف در مرحله پلی‌آف به دیدار تیم دوم گروه ب یعنی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان می‌رود که پیکار رفت دو تیم روز جمعه – ۱۳ بهمن ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

گفتنی است که در پایان لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور دو تیم قهرمان و نایب قهرمان این مسابقات جواز حضور در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را به دست خواهند آورد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵