مشارکت شهرداری تبریز در آزادی زنان زندانی ناشی از جرائم مالی غیرعمد
مشارکت شهرداری تبریز در آزادی زنان زندانی ناشی از جرائم مالی غیرعمد

مهرتبریز-اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با لایحه دو فوریتی شهرداری مبنی بر مشارکت در آزادی زنان دارای محکومیت مالی ناشی از جرایم غیرعمد موافقت کردند. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز امروز در یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر در این خصوص گفت: با توجه به پیش رو […]

مهرتبریز-اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با لایحه دو فوریتی شهرداری مبنی بر مشارکت در آزادی زنان دارای محکومیت مالی ناشی از جرایم غیرعمد موافقت کردند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، یعقوب هوشیار شهردار تبریز امروز در یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر در این خصوص گفت: با توجه به پیش رو بودن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و در راستای گرامیداشت مقام زن، لایحه ای برای مشارکت ۲۰۰ میلیون تومانی شهرداری جهت آزادی هشت تن از بانوان زندانی ناشی از جرائم غیرعمد، به شورا ارائه شد.

لایحه دو فوریتی شهرداری تبریز مبنی بر مشارکت در آزادی بانوان دارای محکومیت مالی ناشی از جرایم غیرعمد در یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای شهر تبریز اعلام وصول شده و اکثریت اعضای شورا به دو فوریت این لایحه رای مثبت دادند.

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در دستور بعدی خود به بررسی نامه شهردار تبریز مبنی بر انتخاب دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر برای عضویت در کارگروه «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شهرداری تبریز» پرداختند.

نهایتا با رای اعضای شورای شهر، حکیمه غفوری و حجت الاسلام سیدکاظم زعفرانچی لر به عنوان نمایندگان شورا در کارگروه حمایت از خانوداه و جوانی جمعیت شهرداری تبریز انتخاب شدند.

همچنین در ادامه جلسه شورا، لایحه یک فوریتی مبنی بر تجویز اصلاح هندسی و جابجایی خیابان انقلاب اعلام وصول شده و با قید یک فوریت به تصویب اعضای شورای اسلامی رسید. این لایحه به کمیسیون تخصصی عمران و شهرسازی شورا ارجاع داده شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵