مصوبه ادغام سازمان‌های شهرداری تبریز باید اجرا شود
مصوبه ادغام سازمان‌های شهرداری تبریز باید اجرا شود

مهر تبریز:  فرماندار تبریز با اشاره به ضرورت ادغام سازمان های شهرداری تبریز گفت: مصوبه ادغام سازمان‌های شهرداری تبریز از طرف وزارت کشور ابلاغ شده و این مصوبه لازم الاجراء است و باید اجرا شود. به گزارش مهر تبریز، رحیم شهرتی فر  در خصوص ساختارسازمانی جدید شهرداری تبریز و اینکه چند سازمان مختلف این شهرداری باهم […]

مهر تبریز:  فرماندار تبریز با اشاره به ضرورت ادغام سازمان های شهرداری تبریز گفت: مصوبه ادغام سازمان‌های شهرداری تبریز از طرف وزارت کشور ابلاغ شده و این مصوبه لازم الاجراء است و باید اجرا شود.

به گزارش مهر تبریز، رحیم شهرتی فر  در خصوص ساختارسازمانی جدید شهرداری تبریز و اینکه چند سازمان مختلف این شهرداری باهم ادغام می شوند، افزود: اواخر سال گذشته مصوبه این ادغام و ساختار جدید شهرداری توسط وزارت کشور ابلاغ شده و باید اجرای این مصوبه شروع شود.
وی سپس گفت: البته شهرداری تبریز به تازگی اعلام کرده که این ادغام درحال اجرا شدن است و ما منتظر این ادغام هستیم.
شهرتی فر ادامه داد: بودجه شهرداری تبریز برای سال ۹۵ نیز بر اساس این ساختار جدید تصویب شده است.
فرماندار تبریز سپس با تاکید بر اینکه این مصوبه توسط وزارت کشور به ما اعلام شده است، ادامه داد: شهرداری تبریز موظف به اجرای این ادغام است زیرا که قانون این اجازه را به آنها داده است و وزارت کشور نیز این موضوع را مصوب و ابلاغ کرده است .
وی همچنین ادامه داد: بعداز ادغام بودجه های سازمان های قبلی تجمیع می شود و تحت نظارت و مدیریت یک سازمان مشخص درمی آید که می تواند نتایج خوبی برای آینده شهر داشته باشد.
شهرتی فر در خصوص روند این ادغام ها و زمان آن گفت: شهرداری این ادغام را شروع کرده و البته باید به آنها نیز فرصت داد زیراکه این فرآیند یک شبه نمی تواند انجام شود و باید زمان داده شود تا نیروی انسانی جابه جا شوند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵