معاونین گردشگری کل کشور در تبریز گرد هم می آیند
معاونین گردشگری کل کشور در تبریز گرد هم می آیند

مهرتبریز: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از سفر معاون گردشگری و مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور و معاونین گردشگری استان ها به تبریز به منظور حضور در نشست تخصصی معاونین گردشگری استان ها خبر داد.

به گزارش مهرتبریز، فرشاد رستمی روز سه شنبه ۱۳ تیر در جلسه هماهنگی این نشست افزود: این نشست دو روزه به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در رابطه با بررسی عملکرد اجرای اهداف و برنامه های حوزه تخصصی گردشگری، تبیین اهداف و برنامه های معاونت و همچنین ترسیم نقشه راه برای دستیابی به اهداف سازمانی برگزار می شود.

وی گفت: در نشست روز چهارشنبه بررسی عملکرد استان ها در زمینه تهیه و نشر محتوای جاذبه های گردشگری، برنامه ریزی و اجرای جشنواره های محلی، استانی، منطقه ای و ملی، تبیین برنامه های اجرایی تبریز ۱۳۹۷/ ۲۰۱۸ با مشارکت دیگر استان ها مورد بحث قرار می گیرد.

گفتنی است، در نشست روز پنج شنبه که با حضور زهرا احمدی پور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد، نهایی نمودن برنامه عملیاتی زمان بندی اقدامات دستگاههای ملی و استانی، زمان وچگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه رونمایی از رویداد تبریز ۲۰۱۸ و بررسی اعتبارات از اهم برنامه هایی است که مورد بحث و بررسی اعضا قرار خواهد گرفت.

یادآور می شود، نشست دو روزه معاونین گردشگری استان ها ۱۴و ۱۵تیر ماه به ترتیب در هتل تبریز و هتل کایا لاله پارک تبریز برگزار خواهد شد.

 

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵