معاون قضایی دادستان کل کشور ؛مانع تراشان در مسیر تولید در هر قوه ای که باشند حذف خواهند شد
معاون قضایی دادستان کل کشور ؛مانع تراشان در مسیر تولید در هر قوه ای که باشند حذف خواهند شد

مهرتبریز-معاون قضایی دادستان کل کشور با تاکید بر اهمیت اصل ۴۴ مانع تراشان در مسیر تولید در هر قوه ای که باشند حذف خواهند شد. -معاون قضایی دادستان کل کشور در حاشیه پانزدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و سیزدهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت که در مرکز همایش های […]

مهرتبریز-معاون قضایی دادستان کل کشور با تاکید بر اهمیت اصل ۴۴ مانع تراشان در مسیر تولید در هر قوه ای که باشند حذف خواهند شد.

-معاون قضایی دادستان کل کشور در حاشیه پانزدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و سیزدهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت که در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار می شد، در خصوص حمایت سران قوا از تولید کنندگان در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: قوای سه گانه باید از تولیدکنندگان حمایت کند و هر کسی عملکردی غیر از این داشته باشد باید کنار برود. رهبر معظم انقلاب ازسال ها قبل به اجرای اصل ۴۴ تاکید ویژه داشتند تا قوای سه گانه با فراهم کردن شرایط، زمینه رونق کسب و کار مردم را فراهم نمایند.
سعید عمرانی با اشاره به توانمندی های کشور در عرصه های مختلف گفت: اگر بتوانیم توانمندی های خود را به منصه ظهور برسانیم، دیگر نیازی به استفاده از منابع نفتی نداریم اما انجام این مهم به زمان نیاز دارد. قوه قضائیه و شخص ریاست محترم آن، تمام تلاش خود را در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان بکار می برند و از زمانی که تصدی این منصب را بر عهده گرفته اند، چندین جلسه با تولیدکنندگان داشته اند تا مشکلات آنها را از نزدیک بررسی نمایند.
وی با اشاره به اینکه رویکرد مهم سه قوه در کشور حذف موانع تولید و حمایت از کارآفرینان است، انجام این مهم را منوط به حضور میدانی مدیران در صحنه و بررسی و حل مشکلات کارآفرینان از نزدیک دانست.
عمرانی در مورد وضعیت خصوصی سازی مجموعه های هفت تپه خوزستان و کشت و صنعت مغان گفت: در این واگذاری های ما مرتکب اشتباه استراتژیک شدیم. باید به صورتی عمل میکردیم که شان امضای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این واگذاری ها حفظ می شد. باید طوری رفتار کنیم که اگر کسی قصد سرمایه گذاری یا همکاری به ما را داشته باشد، اعتماد نموده و مطمئن باشد که به او خیانت نمی کنیم. شاید اقدامات غیرقانونی یک کارگزار، باعث شود در برخی موارد مغبون شویم اما باید این مساله به دقت بررسی نماییم که کدام یک برای ما ضرر بیشتری دارد؟ آیا مغبون نشدن مهم است، یا حفظ امضای و تعهدی که توسط نظام مقدس جمهوری داده شده است؟