تاکید بر پاکسازی معابر حساس شهر با استفاده از جاروب مکانیزه در تبریز
تاکید بر پاکسازی معابر حساس شهر با استفاده از جاروب مکانیزه در تبریز
مهرتبریز-معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز بر استفاده از جاروب مکانیزه برای پاکسازی و تنظیف معابر اصلی، پرتردد و حساس شهر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ پرویز عباس نژاد با اعلام این مطلب اظهار داشت: پاکسازی معابر اصلی و حساس شهر بر اساس دفترچه پیمان ضرورتا باید توسط جاروب مکانیزه انجام گیرد و در این راستا نظارت ویژه ناظران ستادی و استفاده از جی پی اس جهت بررسی عملکرد این جاروب ها در دستور کار قرار دارد.

عباس نژاد بر توجه ویژه به ایمنی و سلامت نیروهای شهرداری تاکید کرد و گفت: کارگران زحمتکش خدمات شهری نقش اساسی در ارائه خدمات به شهروندان و افزایش رضایتمندی آنان از خادمان خود در مجموعه شهرداری را دارند و باید در کنار توجه به مسائل ایمنی و سلامت آنان، به مسائل رفاهی این نیروها نیزو به صورت ویژه توجه شود.

وی با اشاره به تنوع ماموریت های حوزه محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: ماموریت های متنوع و وظایف گسترده حوزه محیط زیست و خدمات شهری ایجاب می کند نیروهای این حوزه شهرداری به صورت شبانه روزی فعالیت نمایند و انصافا نیروهای خدمات شهری در تمامی ماموریت های محوله پای کار هستند.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در پایان سخنانش گفت: از شهروندان فهیم و محترم که همواره همراه شهرداری هستند درخواست داریم تا ضمن همکاری و همراهی با خادمان خود در شهرداری تبریز در صورت بروز و وجود هرگونه مشکل در حوزه خدمات شهری مراتب را به سامانه ۱۳۷ اعلام کنند تا در اسرع وقت پیگیری شده و مشکل رفع قرار گیرد.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵