شناسایی ۱۹۵۵ فرصت سرمایه‌گذاری در استان
شناسایی ۱۹۵۵ فرصت سرمایه‌گذاری در استان
مهرتبریز-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از شناسایی یک هزار و 955 فرصت سرمایه گذاری در استان خبر داد و خواستار تلاش بیشتر دستگاه‌های اجرایی برای معرفی آن‌ها شد.
مهرتبریز-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از شناسایی یک هزار و ۹۵۵ فرصت سرمایه گذاری در استان خبر داد و خواستار تلاش بیشتر دستگاه‌های اجرایی برای معرفی آن‌ها شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛علی جهانگیری در جلسه کارگروه امور اقتصادی استان، با اشاره به اهمیت تلاش برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی گفت: این موضوع از جمله موثرترین راهکارهای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی در جامعه محسوب می‌شود.

وی خواستار تشکیل اتاق فکر سرمایه گذاری در استان شد و ادامه داد: نخبگان اقتصادی پیشنهادهای خود را برای تدوین سیاست های مناسب جذب سرمایه گذاری به این کارگروه ارائه کنند.

وی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی باید فرصت های سرمایه‌گذاری حوزه خود را به صورت مستمر، معرفی و رصد کنند، اظهار داشت: تاکنون با همکاری تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در استان، بیش از یک هزار و ۹۵۵ فرصت سرمایه گذاری در استان شناسایی شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی در ادامه با تاکید بر استفاده بیشتر از فناوری های روز در حوزه سرمایه گذاری استان، اظهار داشت: متاسفانه در این زمینه آن چنان که باید و شاید فعالیت چشمگیری صورت نگرفته است.

جهانگیری تاکید کرد: باید به سمت و سویی حرکت کنیم که بتوانیم وضعیت فرصت‌ها و پروژه‌های سرمایه گذاری استان را در هر ساعتی از شبانه روز، رصد کنیم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵