مناطق کم‌برخوردار در اولویت بودجه سال آینده قرار می‌گیرند
مناطق کم‌برخوردار در اولویت بودجه سال آینده قرار می‌گیرند

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس رنجبر در حاشیه نخستین دیدار مردمی خود در مسجد امیرالمومنین (ع) آخمقیه، اظهار کرد: خوشحالم که در خدمت مردم محله آخمقیه هستم، مردم اینجا شاید از نظر مالی درآمد پائینی دارند اما از نظر محبت و انسانیت، در سطح بالایی قرار دارند. وی ادامه داد: متاسفانه توسعه در شهر […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛عباس رنجبر در حاشیه نخستین دیدار مردمی خود در مسجد امیرالمومنین (ع) آخمقیه، اظهار کرد: خوشحالم که در خدمت مردم محله آخمقیه هستم، مردم اینجا شاید از نظر مالی درآمد پائینی دارند اما از نظر محبت و انسانیت، در سطح بالایی قرار دارند.

وی ادامه داد: متاسفانه توسعه در شهر ما متوزان نیست. رشد محله آخمقیه اگرچه شاید هم‌تراز جاهای دیگر نمی‌شد اما باید در حد خود رشد می‌کرد.

شهردار تبریز عنوان کرد: رویکرد شورای ششم توسعه متوازن است و بنده هم به این مسئله اعتقاد دارم و تعارف هم ندارم و تا جایی که بتوانم این کار را پیش می‌برم.

وی ادامه داد: برای مثال پلی که در رسالت کار می‌شود، هزینه‌اش را از منطقه ۵ تامین می‌کنیم و این معنی‌اش این است که از مناطق دیگر به این محدوده پول بیاوریم.

رنجبر گفت: قطعا در آینده، به توسعه محله آخمقیه بیش از اندازه‌ای که مردم به شهرداری پول می‌دهند، هزینه می‌کنیم و امیدوارم با این کار، بخشی از عقب‌ماندگی این منطقه را جبران کنیم.

وی در خصوص کارکرد خزانه متمرکز، اظهار کرد: خزانه متمرکز در بحث توزیع عادلانه نقش مهمی را دارد اما ما کار اصلی را هنگام بودجه‌بندی انجام می‌دهیم. برای توسعه متوازن، دو شاخص باید همزمان اجرا شود و هم بودجه را با اولویت چنین مناطقی خواهیم بست و هم خزانه متمرکز را به شکل جدی ادامه خواهیم داد تا بخشی از اقداماتی که وظیفه ما است را، انجام دهیم.