من از طرف خودم و اعضای شورا از مردم عذرخواهی می کنم
من از طرف خودم و اعضای شورا از مردم عذرخواهی می کنم

  به گزارش مهر تبریز، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر اینکه خواسته مردم فعالیت سالم مجموعه های خدمتگذار است گفت: نهاد شورا در عزل و نصب ها دخالتی ندارد و تنها در مواقعی که مدیران نظرت مشورتی بخواهند نظر خود را اعلام می کنیم. وی […]

 

به گزارش مهر تبریز، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر اینکه خواسته مردم فعالیت سالم مجموعه های خدمتگذار است گفت: نهاد شورا در عزل و نصب ها دخالتی ندارد و تنها در مواقعی که مدیران نظرت مشورتی بخواهند نظر خود را اعلام می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در مجموعه های خدمتگذار افراد باید به دلیل داشتن توانمندی و شایستگی پیشرفت کنند گفت: به دلیل وجود نسبت یک کارمند با یکی از اعضای شورا نمی توان مانع پیشرفت این کارمند شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز افزود: مسائل و خطاهایی که اتفاق می افتد باعث مخدوش شدن اعتماد عمومی شده است و ناراحتی شهروندان را در پی داشته است.

دبیری در پایان گفت: رئیس شورا فرقی با بقیه اعضای شورا ندارد رئیس شورا تنها در مدیریت جلسه شورا نقش دارد و اینکونه نیست که شورا در رئیس شورا خلاصه شده باشد. در مسائل مختلف بنده هم مانند اعضای شورا یک رای دارم و تصمیم گیرنده اعضای شورا هستند.

گفتنی است در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز محمد حسن استوتچی به عنوان سخنران پیش از دستور به ایراد سخنرانی پرداخت.

همچنین سعید محدث رئیس کمیسیون خدمات شهری تبریز گزارشی از فعالیتها و جلسات این کمیسیون را ارائه نمود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵