تمدید مهلت ثبت نام در فراخوان جشنواره تجربیات موفق در حیطه همگرایی علوم و فناوری های پیشرفته
تمدید مهلت ثبت نام در فراخوان جشنواره تجربیات موفق در حیطه همگرایی علوم و فناوری های پیشرفته
مهرتبریز-مرکز تحقیقات مدیریت و پیشگیری از مصدومیت های حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مهلت ثبت نام در فراخوان شرکت در جشنواره تجربیات موفق محققین، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در حیطه همگرایی علوم و فناوری های پیشرفته را تا 26 بهمن ماه 1402 تمدید کرد.

مهرتبریز-مرکز تحقیقات مدیریت و پیشگیری از مصدومیت های حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مهلت ثبت نام در فراخوان شرکت در جشنواره تجربیات موفق محققین، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در حیطه همگرایی علوم و فناوری های پیشرفته را تا ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ تمدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، دکترهمایون صادقی بازرگان رئیس مرکز تحقیقات مدیریت و پیشگیری از مصدومیت های حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص این جشنواره گفت: در راستای اجرای برنامه جامع عدالت،تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی و با توجه به اینکه بسیاری از مسائل و چالش های حوزه های بین بخشی یا مشکلات اولویت دار سلامت با استفاده از رهیافت همگرایی علوم و فناوری های پیشرفته قابل حل و فصل بوده و موجب تعالی و بهره وری در علوم پزشکی خواهد شد، لذا از افراد صاحب نظر و دارای تجربیات موفق، دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی، اعضای هیات علمی دانشگاه و دانشجویان، دعوت می شود در رابطه با رهیافت همگرایی علوم و فناوری های پیشرفته مطابق فرمت پیوستی ذیل، حداکثر تا روزپنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اقدام کنند.

وی گفت: علاقمندان می توانند از طریق convergence.tabriz@gmail.com و شماره ۰۹۱۴۶۵۶۱۸۴۱ در پیام رسان ایتا ، دکتر ملک پور در ارتباط باشند.

بنابر این گزارش تمامی تجربیات موفق که توسط کمیته رهیافت همگرایی در تعالی علوم و فناوری های پیشرفته به عنوان فعالیت همگرایی شناسایی شوند در قالب کتابچه منتشر شده و در برنامه های دانشگاه تقدیر خواهند شد .

جهت دانلود فایل ثبت تجربیات موفق در زمینه همگرایی علوم جهت شرکت در جشنواره پژوهشی ( کلیک کنید).

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵