موزه مشاغل تبریز احیا می‌شود
موزه مشاغل تبریز احیا می‌شود

مهرتبریز-وضعیت خانه‌های تاریخی تحت تملک شهرداری تبریز در بیست و ششمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار بررسی شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛، سید کاظم زعفرانچیلر، صبح روز چهارشنبه در بیست و ششمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار اظهار کرد: امروز در رابطه با […]

مهرتبریز-وضعیت خانه‌های تاریخی تحت تملک شهرداری تبریز در بیست و ششمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار بررسی شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛، سید کاظم زعفرانچیلر، صبح روز چهارشنبه در بیست و ششمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار اظهار کرد: امروز در رابطه با ۱۴ ملک و خانه تاریخی که تحت تملک شهرداری بوده، بررسی‌هایی صورت می‌گیرد تا در خصوص آنها تصمیماتی اتخاذ شود.

وی در ادامه‌ی سخنان خود از احیای موزه مشاغل خبر داد و افزود: به دستور شهردار تبریز مقرر شده موزه مشاغل مجددا احیا شود چراکه اموال این موزه موجود بوده و لازم است از آنها نگهداری شود.

رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: برای احیای یخچال صادقیه طرح و برنامه‌ای ویژه در نظر گرفته‌ایم که در جلسات آتی ارائه خواهم داد.

زعفرانچیلر گفت: به نظرم اگر موزه مشاغل و موزه آب در یخچال تاریخی صادقیه راه‌اندازی شوند طبیعتا گردشگران و مهمانان می‌توانند در فضایی دنج ساعات خوبی را داشته باشند.

علی نوای‌باغبان، نائب رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار هم در این خصوص بیان کرد: هدف از جلسه امروز بررسی وضع موجود خانه‌های تاریخی بوده که با همفکری مشکلات را احصا کنیم.

گفتنی است وضعیت اماکن تاریخی تحت تملک شهرداری تبریز در بیست و ششمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار بررسی و مقرر شد طی جلسه دیگر در خصوص این اماکن بررسی‌های بیشتر صورت گرفته و آخرین وضعیت موجودشان به صورت دقیق و جزئی تشریح شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵