میانه دارای ظرفیت‌های بالای فرهنگی و هنری است
میانه دارای ظرفیت‌های بالای فرهنگی و هنری است

مهرتبریز-نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان با اصحاب فرهگ، هنر و رسانه شهرستان میانه در سالن سینما فرهنگ برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛”سیدقاسم ناظمی” در نشستی صمیمی با هنرمندان و اصحاب رسانه شهرستان میانه؛ به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری یک رویداد ملی فرهنگی در شهرستان میانه طی […]

مهرتبریز-نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان با اصحاب فرهگ، هنر و رسانه شهرستان میانه در سالن سینما فرهنگ برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛”سیدقاسم ناظمی” در نشستی صمیمی با هنرمندان و اصحاب رسانه شهرستان میانه؛ به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری یک رویداد ملی فرهنگی در شهرستان میانه طی سال آتی اشاره کرد و گفت: هنرمندان شهرستان با همراهی مسوولین شهرستانی و استانی به برگزاری یک رویداد ملی و فرهنگی اهتمام داشته باشند .
وی گفت: با این اقدام جوانان میانه فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی خود یافته و میانه نه تنها به جایگاه اصلی خود در سطح استان بلکه به جایگاه واقعی خود در سطح کشور خواهد رسید.
ناظمی با اشاره به مشکلات حوزه فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان، تنها راه برون رفت از این مشکلات را در کنار هم بودن و وحدت بین اهالی فرهنگ و هنر و رسانه و این قشر از جامعه با مسوولین عنوان کرد.
وی رفع مسائل انجمن های موجود فرهنگی و هنری را در گرو ثبت انجمن ها عنوان کرد و افزود: پیگیر رفع این موانع خواهیم بود تا این انجمن ها نیز از مزایای استانی بهره مند شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به هزینه کرد مبلغ قابل توجهی در حوزه زیرساختی فرهنگ و هنر شهرستان در سال جاری اشاره کرد و گفت: شان میانه بالاتر از نقشی است که هم اکنون در حوزه فرهنگ و هنر استان ایفا می کند .
وی در ادامه به دو وجه فردی و جمعی کار هنری بعنوان نکته کلیدی مورد غفلت واقع شده در سطح استان اشاره کرده و افزود: توجه به این امر گره گشای بسیاری از مسائل این حوزه خواهد بود.
در این نشست هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه ،شهرستان میانه مسائل و مشکلات فراروی فعالیتهای فرهنگی و هنری را مطرح کردند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵