ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز باید از مساعدت حداکثری سازمان شهرداری های کشور برخوردار باشد
ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز باید از مساعدت حداکثری سازمان شهرداری های کشور برخوردار باشد

مهر تبریز: نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی خواستار مساعدت حداکثری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین سازمان شهرداریهای کشور به ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز شد.

به گزارش مهر تبریز، دکتر مسعود پزشکیان نائب رئیس اول مجلس و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین رئیس سازمان شهرداریهای کشور خواستار مساعدت حداکثری به ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز شد.

مسعود پزشکیان با انعکاس مشکلات اتوبوسرانی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین به وزارت  کشور خواستار مساعدتهای مالی  به این نهاد خدمت رسان شده است.

در این نامه دکتر پزشکیان خواستار دستور رسیدگی و حداکثر مساعدتهای لازم در حل مشکلات شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه شده و اقدامات لازم و بایسته مورد تاکید قرار داده و نتیجه اقدامات سازمانهای مذکور را را در این خصوص تا حصول نتیجه  مورد توجه قرار داده است.

گفتنی است مدیر عامل اتوبوسرانی تبریز طی درخواست کتبی از نماینده محترم مردم شریف تبریز و نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، خواستار کمک و مساعدت دولت محترم در تامین منابع مالی شرکت واحد اتوبوسرانی و نیز ازباب تقنینی درخواست کمک در مجلس محترم شورای اسلامی نموده بود.

در قسمتی ازاین نامه آمده است نماینده محترم مردم شریف تبریز همانگونه که استحضار دارید این شرکت روزانه با بیش از ۷۰۰ هزار نفر در مقوله جابجایی مسافرین و شهروندان محترم خدمات ارائه میدهد که تنها یک سوم از هزینه جابجایی را از مسافرین اخذ میکند و مابقی آن می بایست از طریق شهرداری و دولت محترم تامین شود. که متاسفانه در یکسال اخیر هیچ کمکی و مبلغی ازطرف دولت محترم از محل کمک به خرید اتوبوس جدید برای نوسازی ناوگان و حذف اتوبوسهای دود زا و یارانه بلیط پرداخت نشده است که تداوم عدم کمک از طرف دولت محترم ، خدمت به مردم را با صعوبت مواجه میکند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵