نخستین انتخابات الکترونیکی اصناف آذربایجان شرقی برگزار شد
نخستین انتخابات الکترونیکی اصناف آذربایجان شرقی برگزار شد

  مهر تبریز: رئیس اداره اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : از این پس انتخابات اتحادیه های صنفی استان با همکاری اتاق اصناف مرکز استان و شهرستانها بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد . به گزارش مهر تبریز: علی بابائی پیش از ظهر امروز با اعلام این خبر […]

 

مهر تبریز: رئیس اداره اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : از این پس انتخابات اتحادیه های صنفی استان با همکاری اتاق اصناف مرکز استان و شهرستانها بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد .

به گزارش مهر تبریز: علی بابائی پیش از ظهر امروز با اعلام این خبر افزود : انتخابات هیات مدیره و بازرسان اتحادیه صنف قنادان تبریز بعنوان نخستین انتخابات الکترونیکی اصناف استان روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه سال جاری در محل اتاق اصناف برگزار شد .

وی ادامه داد: با توجه به اجرای موفقیت آمیز طرح، از این پس انتخابات اتحادیه صنفی تمامی شهرستان های استان به صورت الکترونیکی برگزار خواهدشد.

وی با اشاره به اینکه در این روش تمام مراحل ثبت نام ، احراز هویت رای دهندگان ، انتخاب نامزد و اخذ رای بصورت کاملا الکترونیکی است ، از به صفر رسیدن بروز هرگونه شبهه و ابهام در انتخابات خبر داد .

بابائی با اشاره به مزایای استفاده از این روش گفت : کاهش زمان رای گیری ، شمارش سریع آرا ، شفافیت انتخابات ، تکریم و خدمت رسانی به شهروندان و نهایتا تحقق دولت الکترونیک از دیگر مزایای این روش انتخاباتی است .

به گفته رئیس اداره اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در انتخابات روز گذشته ۵۰۰ عضو اتحادیه قنادان ، از ۸ کاندیدای هیات مدیره پنج نفر و از دو کاندیدای بازرسی یک نفر را انتخاب نمودند .

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵