نشت یابی ۲۴ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی استان در یک سال گذشته
نشت یابی ۲۴ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی استان در یک سال گذشته

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سیّدرضا رهنمای توحیدی افزود: علاوه بر شبکه های گازرسانی، کلیه تجهیزات و تأسیسات گاز در سطح استان مورد بررسی و نشت یابی دوره ای قرار گرفته تا ضمن پیشگیری از بروز حوادث ناگوار احتمالی، از هدررفت گاز طبیعی جلوگیری شود. وی با اشاره به اجرای پروژه مدیریت کربن در […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سیّدرضا رهنمای توحیدی افزود: علاوه بر شبکه های گازرسانی، کلیه تجهیزات و تأسیسات گاز در سطح استان مورد بررسی و نشت یابی دوره ای قرار گرفته تا ضمن پیشگیری از بروز حوادث ناگوار احتمالی، از هدررفت گاز طبیعی جلوگیری شود.
وی با اشاره به اجرای پروژه مدیریت کربن در شرکت گاز استان اظهار داشت: این پروژه در راستای پایش، اندازه گیری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در قالب برنامه های مدون، اجرایی گردیده و تداوم دارد.
توحیدی تصریح کرد: نصب اتصالات مفصلی یکی از مهم ترین رویکردهای پروژه مدیریت کربن در کاهش نشر گاز متان و ایمن سازی شبکه گاز می باشد که در یک سال گذشته بیش از ۱۵۰۰۰ اتصال مفصلی بر روی تأسیسات گازرسانی نصب شده است.
وی ادامه داد: کاهش مصرف انرژی و کاهش گازهای گلخانه ای از نتایج و دستاوردهای پروژه مدیریت کربن در شرکت می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: جلوگیری از هدررفت منابع انرژی گاز، از اولویت های اجرایی شرکت گاز استان در سال جدید است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵