نشست مجازی هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی با روسا و مدیران محترم مراکز و واحدهابرگزار شد
نشست مجازی هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی با روسا و مدیران محترم مراکز و واحدهابرگزار شد

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ دکتر معصومی ریاست دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی در ابتدای جلسه ضمن تبریک پیشاپیش مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و نیز آرزوی توفیق و سلامتی در سال جدید برای همکاران، از تلاشهای بی وقفه در بخشهای مختلف اداری و علمی تشکر کردند. ایشان عنوان کردند که اگر یک جامعه […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ دکتر معصومی ریاست دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی در ابتدای جلسه ضمن تبریک پیشاپیش مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و نیز آرزوی توفیق و سلامتی در سال جدید برای همکاران، از تلاشهای بی وقفه در بخشهای مختلف اداری و علمی تشکر کردند.
ایشان عنوان کردند که اگر یک جامعه و کشوری بخواهد در مسیر رشد و توسعه قدم بردارد، ابتدا باید سازمان ها و نهادهای آن کشور عملکردی کارآمد و مطلوب داشته باشند و عوامل اجرایی آن مجموعه تا لحظه آخر حضور در مسئولیت، با تمام توان در اختیار مردم باشند و خدمت رسانی به همنوع و تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار دهند.
ایشان همچنین در ادامه ضمن اشاره به اهم اقدامات انجام گرفته بخشهای مختلف در سال ۱۴۰۰، یادآور شدند که با توجه به شرایط کرونایی و منابع مالی محدود از هیچ گونه فعالیت و تلاشی بالاخص در حوزه فرهنگی دریغ نکرده ایم، چرا که پویایی و نشاط مجموعه و دانشجویان را منوط به تقویت و انجام برنامه های پژوهشی، فرهنگی و فوق برنامه میدانیم.
دکتر معصومی در آخر فرمایشات خود، ضمن اشاره به تسهیل فرآیند انتقال همکاران به وزارت آموزش و پرورش در راستای توافق طرفین و سازمان امور استخدامی، به افزایش تلاش کلیه همکاران در راستای درآمدزایی از طریق دوره های آموزشی و وصول درآمدهای غیرشهریه ای تاکید کردند .
در ادمه جلسه مدیران محترم مالی، آموزشی، فرهنگی و عمرانی استان آخرین موارد مربوطه در حوزه های تخصصی را یادآور شده  و خواستار رفع کمبودهای احتمالی در راستای ارج مقام دانشجو و تکریم ارباب رجوع شدند .
پایان بخش جلسه، ارائه گزارشات، تبادل نظر و پرسش و پاسخ روسا و مدیران مراکز و واحدها بود که در نهایت در راستای ارائه خدمات مطلوب، برنامه ریزی مناسب درسی و جلب رضایت و تکریم همه جانبه دانشجویان بزرگوار، بررسی و مد نظر قرار گرفت.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵