نصب اپلیکیشن برق من وبهره‌مندی از جایزه ویژه
نصب اپلیکیشن برق من وبهره‌مندی از جایزه ویژه

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛اکبر فرج نیا با بیان اینکه مشترکین نصب کننده اپلیکیشن از چهار تا ۲۷ اسفند در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد، افزود: جوایز نفیس این جشنواره وجه نقد و موبایل هوشمند وتبلت می باشد. ​افزایش تعرفه برق مشترکین پرمصرف از اول بهمن ماه امسال وی در بخش دیگری […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛اکبر فرج نیا با بیان اینکه مشترکین نصب کننده اپلیکیشن از چهار تا ۲۷ اسفند در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد، افزود: جوایز نفیس این جشنواره وجه نقد و موبایل هوشمند وتبلت می باشد.

افزایش تعرفه برق مشترکین پرمصرف از اول بهمن ماه امسال

وی در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش تعرفه برق مشترکین پرمصرف خبر داد و گفت: از اول بهمن ماه امسال تعرفه های جدیدی برای مشترکین پرمصرف اعمال شده است که با نصب اپلیکیشین برق من می توانند علاوه بر دیدن مبالغ مصرف دوره‌های گذشته، میزان مصرف خود را هم مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه این افزایش تعرفه ها برای مصارف خانگی می باشد، گفت: در تابستان مصرف بالای ۳۰۰ کیلووات و در زمستان مصرف بالای ۲۰۰ کیلووات مشمول جریمه خواهد شد.

فرج نیا افزود: ۹۶ درصد مصرف کنندگان استان ما در تابستان و ۸۸ درصد در زمستان کم مصرف هستند و شامل این تعرفه نخواهند شد.

نصب کنتورهای هوشمند با اولویت مشترکین پرمصرف

وی همچنین از نصب کنتورهای هوشمند با اولویت مشترکین پرمصرف در آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: هوشمندسازی شبکه این امکان را فراهم می کند که از راه دور میزان مصرف لحظه ای را کنترل کنیم و این قابلیت باعث می شود که راحت تر بتوانیم  رفتار مشترکین را رصد کرده و با تعاملی دو سویه بین شرکت ها و مشترکین  می توان بهره وری در مصرف را افزایش داد و خدمات بهتری به مصرف کننده ها ارائه داد.

وی با اشاره به طرح بهسازی برق‌رسانی به مناطق روستایی آذربایجان‌شرقی گفت: در سالجاری ۱۶۰ کیلومتر از شبکه روستایی در آذربایجان شرقی نوسازی شدند و  ۴۷۲ روستا دارای کابل های خودنگهدار شدند و ۴۰ روستا نیز ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در این خصوص دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی افزود: در سال آینده نیز ۹۰ روستای دیگر نیز تحویل پیمانکار شده و بر اساس این طرح سال آینده در ادامه ۴۰۰ تا ۵۰۰ روستای دیگر از طرح بهسازی بهره مند می شوند.

فرج نیا همچنین با تاکید به اینکه آذربایجان شرقی مستعد تولید یک هزار و ۵۰۰ مگاوات انرژی خورشیدی می باشد، گفت: همزمان با دهه فجر ۱۳۰ مورد سلولهای خورشیدی به عشایر استان تحویل داده  شد و ۹۰۰ مورد نیز شناسایی شدند.

وی  همچنین به پرداخت خسارات تجهیزات مشترکین برق ناشی از نوسانات برق اشاره کرد و گفت: امسال ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان  از طریق بیمه به خسارت دیدگان پرداخت شده است.

کشف ۹۶۰۰ دستگاه ماینر در آذربایجان شرقی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با اشاره به کشف ۹۶۰۰ دستگاه ماینر در آذربایجان شرقی گفت: تا کنون به چهاردستگاه رمز ارز در شهرستان های ورزقان، هریس ومنطقه آزاد ارس پروانه بهره برداری صادر شده است وبا کسانی که بصورت غیرقانونی فعالیت می کنند برخورد خواهد شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵