نصب هرم‌ها و باکس‌های گل در معابر اصلی جنوب غرب تبریز
نصب هرم‌ها و باکس‌های گل در معابر اصلی جنوب غرب تبریز

مهرتبریز-شهردار منطقه ۷ تبریز از نصب هرم‌ها و باکس‌های گل در معابر اصلی جنوب غرب تبریز خبر داد.​​​​​​​ به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: باکس و خورجین و هرم‌های نصب گلدان در مسیرهای مختلف در جنوب غرب تبریز در راستای زیباسازی جاگذاری و نصب شده‌اند. وی با اشاره […]

مهرتبریز-شهردار منطقه ۷ تبریز از نصب هرم‌ها و باکس‌های گل در معابر اصلی جنوب غرب تبریز خبر داد.​​​​​​​

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: باکس و خورجین و هرم‌های نصب گلدان در مسیرهای مختلف در جنوب غرب تبریز در راستای زیباسازی جاگذاری و نصب شده‌اند.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای زیباسازی اظهار کرد: زیباسازی منطقه در قالب طرح استقبال از بهار در زمینه‌های مختلف در دست اقدام بوده که از جمله آنها کاشت گل‌های بهاری و ایجاد فرش گل و طرح‌های متنوع با گلکاری، زیباسازی فضای سبز و رفوژها با چیپست و تراشه‌های رنگی، نصب و جاگذاری المان‌های نوروزی، رنگ‌آمیزی المان‌ها، نصب و جاگذاری باکس و هرم‌های گل در معابر اصلی و مبادی ورودی شهر در حوزه جنوب غرب تبریز است.
سلیمی جاگذاری گلدان‌های گل در باکس‌ها و هرم‌ها را در آستانه سال نو با مساعد شدن اوضاع جوی عنوان کرد که گل ها دچار سرمازدگی نشوند.