عملکرد گازرسانی به نمازخانه های بین راهی استان درخور تقدیر است
عملکرد گازرسانی به نمازخانه های بین راهی استان درخور تقدیر است

مهرتبریز-در مراسم اجلاس استانی نماز، عملکرد گازرسانی به نمازخانه های بین راهی، چشمگیر ارزیابی شده و با اهدای لوحی از جانب نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی به مدیرعامل شرکت گاز استان، این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت.  به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در بخشی از متن […]

مهرتبریز-در مراسم اجلاس استانی نماز، عملکرد گازرسانی به نمازخانه های بین راهی، چشمگیر ارزیابی شده و با اهدای لوحی از جانب نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی به مدیرعامل شرکت گاز استان، این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت.
 به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در بخشی از متن این لوح تقدیر چنین آمده است:
بی شک کوشش شایسته در عرصه خداشناسی و خداپرستی خلایق، گام نهادن در مسیرانبیاء و اولیاء و نتیجه آن نیز رضایت خدای رحمان و سعادت انسان است؛ برخود فرض می دانیم از تلاش جناب عالی در زمینه گازرسانی به نمازخانه های بین راهی قدردانی و تشکر به عمل آورده و از خداوند منّان توفیقات روزافزونتان را در ظل عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) برای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این مسیر، خاضعانه مسألت نماییم.
لازم به ذکر است تاکنون بالغ بر ۸۰ واحد نمازخانه بین راهی در استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیده و گازرسانی ۱۰ واحد دیگر نیز در حال اجراست.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵