فعالیتهای قرآنی رشد و توسعه چشمگیری یافته است
فعالیتهای قرآنی رشد و توسعه چشمگیری یافته است

مهرتبریز-نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : توجه به فعالیت های قرآنی و احیاء فرهنگ اُنس با قرآن ، در حال حاضر که جوامع با رکود فرهنگی و تنزل مکارم اخلاقی مواجه شده اند ، یک امر ضروری است. به گزارش خبرنگارما؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم در دیدار با اعضاء مجمع قاریان […]

مهرتبریز-نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : توجه به فعالیت های قرآنی و احیاء فرهنگ اُنس با قرآن ، در حال حاضر که جوامع با رکود فرهنگی و تنزل مکارم اخلاقی مواجه شده اند ، یک امر ضروری است.
به گزارش خبرنگارما؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم در دیدار با اعضاء مجمع قاریان تبریز ، ضمن ابراز رضایت و خرسندی از گزارش عملکرد مجمع ، با تأکید بر لزوم ارتباط رسانه با مردم در خصوص برنامه تلویزیونی «قرآن نغمه‌سی» گفت : من برنامه «قرآن نغمه‌سی»  را در ماه مبارک رمضان دیده ام و احساس میکنم که این برنامه در ارتباط با مخاطبین موفق بوده است.
نماینده محترم ولی فقیه در استان ضمن تشکر از زحمات همکاران و مدیران سازمان صدا و سیمای مرکز تبریز، اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد : امیدوارم در ماه مبارک رمضان ، این ویژه برنامه با شکل و شمایل جدید و آیتم های متنوع ، دوباره ادامه داشته باشد تا باز هم به لطف چنین برنامه هایی ، با قرآن مأنوس شویم.
در ابتدای این دیدار ، حسین قربانی مدیر عامل مجمع قاریان تبریز، ضمن ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد و فعالیتهای سالهای اخیر مجمع قاریان تبریز ، در خصوص روند برگزاری مسابقه پخش زنده تلویزیونی «قرآن نغمه‌سی» گفت : این مسابقه با همفکری و همکاری جمعی از اساتید ، پیشکسوتان و با تشکیل تیم های تخصصی توسط مجمع قاریان تبریز ، طراحی و در شبکه استانی سهند به صورت زنده اجرا شده که طبق نظرسنجی ها ، خوشبختانه در دو سال اخیر ، توانسته است مخاطبان زیادی را جذب کند.
این استاد قرآن ضمن تشکر از اساتید حاضر در جلسه، خاطر نشان کرد: مسابقه تلویزیونی «قرآن نغمه‌سی» علیرغم اجرا در مدت زمان کوتاه، بخشهای مختلفی از مفاهیم، قرائت و حفظ را شامل گردیده و در حال ارتقاء کیفیت و نوآوری های خلاقانه است.
وی افزود : در دو سال اخیر در هر برنامه ۵۴ نفر از قاریان و حافظان قرآن کریم از طریق آزمون ورودی برای حضور در تلویزیون انتخاب شدند که ۳۴ نفر از منتخبین در سال دوم از چهره های جدید بوده اند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵