نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود
نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود

مهرتبریز-معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از برگزاری نهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حیدر فتح‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور تأمین نیروی انسانی […]

مهرتبریز-معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از برگزاری نهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حیدر فتح‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور، نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار خواهد شد.
وی افزود: کارت شرکت در امتحان مذکور برای رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
فتح‌زاده ابراز داشت: آزمون استخدامی برای رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ادامه داد: کارت شرکت در امتحان مذکور برای رشته‌های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش از روز سه‌شنبه مورخ ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
وی توضیح داد: آزمون استخدامی برای رشته‌‎های شغلی سایر دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵