نیروهای قراردادی در بودجه ۱۴۰۲ تبدیل وضعیت می شوند؟
نیروهای قراردادی در بودجه ۱۴۰۲ تبدیل وضعیت می شوند؟

به گزارش مهرتبریز،رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تلاش این کمیسیون به منظور ایجاد ردیفی در بودجه ۱۴۰۲ به منظور تامین اعتبارات لازم برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی خبر داد. مهدی عیسی زاده، با اشاره به مهمترین موضوعاتی که در کمیسیون متبوعش در قالب ارائه پیشنهاد جهت درج در بودجه ۱۴۰۲ پیگیری می‌شود، گفت: تقویت امور […]

به گزارش مهرتبریز،رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تلاش این کمیسیون به منظور ایجاد ردیفی در بودجه ۱۴۰۲ به منظور تامین اعتبارات لازم برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی خبر داد.

مهدی عیسی زاده، با اشاره به مهمترین موضوعاتی که در کمیسیون متبوعش در قالب ارائه پیشنهاد جهت درج در بودجه ۱۴۰۲ پیگیری می‌شود، گفت: تقویت امور ایثارگران همچون افزایش دریافتی والدین شهدا و رزمندگان معسر یکی از پیشنهادات مهمی بود که مطرح شد.

نماینده مردم میاندوآب، چهاربرج و باروق در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان از ۲۰ درصد به ۳۰ درصد از دیگر موضوعاتی بود که برای ارائه در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مطرح شد، ضمن اینکه مقرر شد تعیین اعتبارات لازم برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی نیز از طریق تعیین ردیفی در بودجه‌های سنواتی دنبال شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: تامین اعتبارات لازم برای موارد مندرج در تبصره ۱۲ و ۲۰ که به تعیین حداقل حقوق برای حقوق بگیران، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشمول صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق‌های وابسته به دستگاه‌های اجرائی و مستمری‌ها و سایر حمایت‌های متناسب با آن‌ها، همچنین اجرای قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران اشاره دارند از جمله پیشنهادات مطلوبی بود که تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تعیین مبالغ حدود ۴ و ۵ هزار میلیارد تومان برای پرداخت معوقات بازنشستگان لشگری و کشوری از دیگر موضوعاتی است که در بودجه ۱۴۰۲ پیگیری خواهیم کرد. علاوه بر آن تعیین ۹۰ هزار میلیارد تومان برای پرداخت معوقات سال ۱۴۰۱ سازمان تامین اجتماعی که هنوز محقق نشده است را از طریق بودجه ۱۴۰۲ پیگیری خواهیم کرد ضمن اینکه انتظار داریم دولت تا پایان سال ۱۴۰۱ نسبت به پرداخت معوقات این سازمان اقدام کند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵