همایش خانوادگی کوهپیمایی در هشترود برگزار می شود
همایش خانوادگی کوهپیمایی در هشترود برگزار می شود
مهرتبریز-مسابقات پاور لیفتینگ جام آزاد، با حضور تیم های کشوری و استانی روز جمعه درهشترود برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما از هشترود؛ رسول پزشکی با اعلام این خبر گفت : روز جمعه ۲۷ بهمن به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته جوان همایش کوه روی خانوادگی در هشترود برگزار می شود و دوستداران طبیعت در این روز مهمان قلعه باستانی و زیبای ضحاک خواهند شد.

وی ادامه داد: مسابقات پاور لیفتینگ جام آزاد هشترود با حضور تیم های کشوری و استانی در سالن شهید باکری روز جمعه در هشترود برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود از برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر (ع) نیز در ۲ اسفند ماه در این شهرستان خبر داد و افزود: این جشنواره در سالن آمفی تاتر دانشگاه پیام نور هشترود برگزار خواهد شد و در این برنامه از جوانان برتر در رشته های مختلف تجلیل خواهد شد.

پزشکی اضافه کرد: در طول ایام الله دهه مبارک فجر نیز نزدیک به ۳۰ برنامه مختلف ورزشی در هشترود برگزار شد که میزبانی لیگ دسته یک کشوری بد مینتون خواهران در تاریخ های ۲۰ و ۱۹ بهمن با حضور ۲ تیم از تهران ، یک تیم از استان سمنان و یک تیم از هشترود ، برگزاری مسابقات کارکنان دولت در رشته های ورزشی شنا ، فوتسال ، و تنیس روی میز، و افتتاح مرکز مشاوره “روزهای روشن”و…از برنامه های شاخص در ایام الله دهه فجر بود که به نحو احسن برگزار شد.

پزشکی متذکر شد: در مسابقات کارکنان دولت ورزشکاران شاغل در ادارات هشترود توانستند با به دست آوردن مقام‌های اول و دوم و سوم در رشته های شنا ، و تنیس روی میز ، به مسابقات کشوری راه یابند .

پزشکی در ادامه به برگزاری اردوی راهیان پیشرفت ویژه دانش آموزان نیز پرداخت و گفت : این اردو در جهت آشنایی دانش آموزان مقطع متوسطه با مسائل اشتغال و کار آفرینی در ایام الله دهه فجر برگزار شد.

رئیس اداره ورزش وجوانان هشترود در پایان از برگزاری مسابقه چند جانبه تنیس روی میز خبر داد و گفت : این مسابقات با شرکت شهرستان های مراغه ، میانه ، سراب ، بستان آباد ، و هشترود در خانه تنیس روی میز این شهرستان روز جمعه ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود .

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵