همکاری مشترک کمیته امداد آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز درجهت محرومیت زدایی
همکاری مشترک کمیته امداد آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز درجهت محرومیت زدایی
مهرتبریز-تفاهم نامه  فیمابین دانشگاه تبریز و کمیته‌ امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی با هدف استفاده از ظرفیت های دو طرف به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛غلامعلی ملامهدی مدیر کل کمیته‌ امداد آذربایجان شرقی با تاکید بر رسالت این نهاد حمایتی در خدمات رسانی به محرومان و نیازمندان، از استقبال دانشگاه تبریز برای همکاری در جهت محرومیت زدایی تقدیر کرد.
وی با اشاره به تفاهم نامه فیمابین دانشگاه تبریز و کمیته امداد استان گفت: این تفاهم‌نامه تداومی بر اقدامات خیرخواهانه‌ دانشگاه تبریز برای مبارزه با فقر و محرومیت است.
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی اضافه کرد: همکاری مشترک دانشگاه تبریز و کمیته امداد استان در جهت بهره مندی از ظرفیت های موجود دو سازمان در حوزه های مختلف می باشد.
ملامهدی خاطر نشان کرد: مسایلی از قبیل آموزش و پژوهش، فناوری اطلاعات، عمران و مسکن، توسعه مشارکت های مردمی، اشتغال و حمایت و سلامت خانواده محور این تفاهم نامه همکاری است.
صفر نصرالله‌زاده رئیس دانشگاه تبریز نیز در حاشیه امضای این تفاهم نامه، کمیته‌ امداد را یادگار ماندگار امام راحل عنوان کرد و گفت: اگر کمیته‌ امداد نبود، بحث خدمات رسانی به انسان‌های محروم و با عزت با مشکل اساسی مواجه می‌شد.
وی افزود:  در واقع می‌توان گفت کمیته‌ امداد به معنای واقعی کلمه یکی از رسالت‌های نظام در خدمت‌رسانی به مستضعفین محسوب می‌شود.

رئیس دانشگاه تبریز ادامه داد: کم‌ترین کاری که می‌توانیم در امر خدمت‌رسانی به محرومان انجام دهیم، همکاری با کمیته‌ امداد است و عملکرد این نهاد انقلابی در موضوعات مختلفی از جمله مسکن، شغل و تأمین معیشت محرومان، درخشان، ستودنی و مایه‌ی افتخار است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵