وزیر کشور وارد تبریز شد/ جزئیات سفر یک‌روزه دکتر وحیدی به آذربایجان شرقی
وزیر کشور وارد تبریز شد/ جزئیات سفر یک‌روزه دکتر وحیدی به آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر احمد وحیدی که به همراه معاونان هماهنگی امور اقتصادی، عمرانی و توسعه شهری و روستایی و هماهنگی استان‌ها به آذربایجان شرقی سفر کرده است، پس از ورود به تبریز، برای بازدید از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز، عازم نوار مرزی استان شد. وزیر کشور بعد از ظهر امروز هم […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر احمد وحیدی که به همراه معاونان هماهنگی امور اقتصادی، عمرانی و توسعه شهری و روستایی و هماهنگی استان‌ها به آذربایجان شرقی سفر کرده است، پس از ورود به تبریز، برای بازدید از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز، عازم نوار مرزی استان شد.

وزیر کشور بعد از ظهر امروز هم در مراسم گرامی‌داشت سردار شهید مهدی باکری و سرداران شهید آذربایجان در مصلای بزرگ تبریز سخنرانی خواهد کرد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و شرکت در نشست هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کشور از دیگر برنامه‌های دکتر وحیدی در سفر به تبریز است.

همچنین نشست شهرداران و فرمانداران استان با حضور معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی و نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور تشکیل خواهد شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵