وظیفه روحانیان انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است
وظیفه روحانیان انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است

  به گزارش مهر تبریز، آیت الله محسن مجتهد شبستری روز دوشنبه در همایش روحانیان در مصلی امام خمینی (ره) تبریز با اشاره به تکلیف روحانیان در قبال انقلاب اسلامی گفت: طبق تاکیدهای رهبرمعظم انقلاب، روحانیان باید همواره این شرایط را سرلوحه امور و فعالیت های خود قرار دهند. وی آشنایی و عمل مردم به […]

 

به گزارش مهر تبریز، آیت الله محسن مجتهد شبستری روز دوشنبه در همایش روحانیان در مصلی امام خمینی (ره) تبریز با اشاره به تکلیف روحانیان در قبال انقلاب اسلامی گفت: طبق تاکیدهای رهبرمعظم انقلاب، روحانیان باید همواره این شرایط را سرلوحه امور و فعالیت های خود قرار دهند.
وی آشنایی و عمل مردم به فریضه های دینی و احکام شریعت را مدیون اقدام و تلاش های علما و روحانیان دانست و با اشاره به لزوم تبعیت از رهبری خاطر نشان کرد: ولایت فقیه در واقع امتداد و ادامه راه ائمه و اهل بیت (ع) است و راه آنان همان صراط مستقیم می باشد.
امام جمعه تبریز با اشاره به دسیسه های دشمنان برای کمرنگ کردن وحدت مردم اظهار کرد: متاسفانه در این میان دعوت به حفظ وحدت گاهی اوقات مورد بی توجهی قرار می گیرد و این می تواند موجب تاثیرگذاری دشمن شود که باید بطور جد از آن جلوگیری کرد.
آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه ترویج خواسته و ناخواسته خرافات توسط بعضی روحانیون در واقع حرکت در نقشه راه دشمن است، خاطر نشان کرد: با چنین اقداماتی جوانان نه تنها جذب اسلام نمی شوند بلکه در آنها دافعه نیز ایجاد می شود که باید پرهیز از این موضوع مورد توجه علما و روحانیان باشد.(ایرنا)

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵