پاسداشت آیین درختکاری در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
پاسداشت آیین درختکاری در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، در اقدامی نمادین مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت با شعار آشتی با طبیعت، نسبت به کاشت چند اصله نهال در اداره مرکزی اقدام نمودند. بر اساس این گزارش: سیّدرضا رهنمای توحیدی با اشاره به اهمیّت درختکاری در حفظ محیط زیست گفت: درختان نفسی دوباره به زمین بخشیده و […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، در اقدامی نمادین مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت با شعار آشتی با طبیعت، نسبت به کاشت چند اصله نهال در اداره مرکزی اقدام نمودند. بر اساس این گزارش: سیّدرضا رهنمای توحیدی با اشاره به اهمیّت درختکاری در حفظ محیط زیست گفت: درختان نفسی دوباره به زمین بخشیده و هوای پاک مهم ترین ارمغان آن برای دنیای صنعتی امروز خواهد بود. وی افزود: این اقدام با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند نسل های امروز و فردای این مرز و بوم انجام شده و هر شهروند با پیوستن به پویش کاشتن درخت می توانند سهمی مهم در حفظ منابع طبیعی داشته باشند.
مدیرعامل شرکت گاز تشریح سایر برنامه های شرکت در توسعه فضای سبز و درختکاری اظهار داشت: امسال با درختکاری در ایستگاه های گازرسانی شهرستان های عجب شیر و هریس نسبت به توسعه فضای سبز و کاهش آلایندگی های زیست محیطی تلاش خواهد شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵