پایان کار اراذل و اوباش در شهرستان مراغه
پایان کار اراذل و اوباش در شهرستان مراغه
مهرتبریز--فرمانده انتظامی استان از اجراى طرح ضربتی مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش و دستگيری ۶ نفر از اراذل و اوباش در شهرستان مراغه خبر داد.

مهرتبریز–فرمانده انتظامی استان از اجراى طرح ضربتی مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش و دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش در شهرستان مراغه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجانشرقی؛ سردار “علی محمدی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر حضور و فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش در شهر مراغه، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: با اشرافیت اطلاعاتی و همکاری یگان های انتظامی محل اختفاء متهمان شناسایى و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در چند عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه تعداد ۶ نفر از اراذل و اوباش دستگیر که سابقه شرارت، قمه‌کشی و مزاحمت به نوامیس را داشتند، دستگیر شدند.

سردار “محمدی” تصریح کرد: از مخفیگاه متهمان دستگیر شده یک قبضه سلاح شکاری، ۳ قبضه سلاح سرد قمه و چاقو، مقادیری مشروبات الکلی دست‌ساز و همچنین ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

وی با بیان اینکه دستگیری این متهمان باعث رضایت‌مندی مردم و تقدیر آنان از عملکرد مقتدرانه پلیس را موجب شد، گفت: دستگیر شدگان که دارای سوابق متعددی شرارت و سرقت می باشند پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه برهم زدن نظم عمومی،امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است،تاکید کرد:پلیس اجازه جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه اقدامات هنجار شکنانه از سوی افراد مخل نظم و امنیت عمومی مرتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اسماعیل رحیمی / هشترود

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵