پایش استراتژی های راهبردی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
پایش استراتژی های راهبردی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
مهرتبریز: در سه ماهه اول سال جاری با برگزاری 15 جلسه و بررسی اهداف و برنامه های اجرایی شرکت در سال 1401، ضمن پایش استراتژی های راهبردی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و ارائه گزارش تحلیلی، نقاط قوت و قابل بهبود عملکرد شناسایی و ملاک عمل قرار گرفته است.

به گزارش مهر تبریز، رئیس امور برنامه ریزی این شرکت با اعلام این خبر گفت: سیستم اطلاعات مدیریتی با تبدیل اهداف کلان به اهداف خرد و پایش مدون فرآیندهای اجرایی در شناسایی چالش های موجود در مسیر اهداف سازمانی و نیل به بهره وری تلاش دارد.

محمد جعفرزاده با اشاره به اینکه مستندسازی و تدوین گزارش های تحلیلی از ارکان مهم سیستم اطلاعاتی مدیریت است، افزود: امسال علاوه بر تحلیل برنامه ها و فرآیندهای سال گذشته، مستند سازی اطلاعات و عملکرد شرکت در قالب گزارش هیأت مدیره و مستند سازی اطلاعات و عملکرد شرکت در جشنواره شهید رجایی استان نیز اجرایی شده است.

وی تصریح کرد: در سه ماهه اول سال با انجام 42 ممیزی داخلی، عملکرد کلیه مدیریت و واحد ها در قالب سیستم مدیریت کیفیت ارزیابی و نسبت به تدوین گزارش تحلیل عدم انطباق ها اقدام شده است.

رئیس امور برنامه ریزی شرکت گاز استان توضیح داد: احصاء فرآیند های نصب انشعاب مکانیزه و بهینه سازی مصرف سوخت و بازنگری در اسناد و مستندات مرتبط با فرآیند ها، طرح ریزی اقدامات در راستای استقرار چرخه سوم بهره وری و تعریف دو پروژه بهبود شامل مانیتورینگ موتورخانه ها و مکانیزه نمودن فرآیند نصب انشعابات برای سال 1402 ،پیمانسپاری تعیین رده انرژی 70 ساختمان شرکت در راستای تحقق اهداف سیستم مدیریت انرژی و اتمام ممیزی فنی انرژی ساختمان های اداری چاراویماق/میانه /کلیبر/اهر و اسکو و… از رئوس اقدامات شاخص در حوزه سیستم های مدیریتی بوده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵