پرداخت فطریه و نذورات را از طریق آدرس های اعلامی رسانه ملی اقدام کنید
پرداخت فطریه و نذورات را از طریق آدرس های اعلامی رسانه ملی اقدام کنید
مهر تبریز_سرپرست پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: هموطنانی که قصد پرداخت کردن فطریه خود بصورت اینترنتی را دارند حتما از طریق شماره حساب، آدرس های اینترنتی و مؤسسات معتبری که از طریق رسانه ملی اعلام می شود اقدام کنند.
به گزارش مهر تبریز :سرهنگ “اصغر شیخ نژاد” در تشریح این خبر بیان داشت: باتوجه به فرارسیدن عید سعید فطر کاربرانی که در فضای مجازی با تبلیغات و پیام هایی مانند جمع‌آوری فطریه و نذورات و یا سایر موضوعات مواجه شدند قبل از بررسی و صحت و سقم موضوع اقدام به پرداخت وجه نکنند.
وی تصریح کرد: هموطنان حتما توجه داشته باشند که از کلیک کردن برروی پیامک ها و تبلیغاتی که حاوی لینک بوده پرهیز کنند تا به درگاه های جعلی پرداخت هدایت نشده و از خالی شدن حساب بانکی خود جلوگیری بعمل آورند.
سرپرست پلیس فتا استان آذربایجان شرقی تاکید کرد:کاربران فضای مجازی برای کمک و مشارکت در کارهای انسان دوستانه و برای هرگونه واریز وجه  فطریه یا نذورات خود، می‌توانند آن را از طریق نهادها و موسسات معتبر و یا شماره حساب‌های رسمی که رسانه‌ی ملی رادیو و تلویزیون اعلام می‌کنند اقدام به پرداخت نمایند و از واریز فطریه خود به حساب‌های نامعتبرخودداری کنند.
این مقام انتظامی از شهروندان و کاربران فضای مجازی خواست:در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ به مرکز فوریت های سایبری پلیس فتا گزارش نمایند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵