پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار
​ مهرتبریز-رئيس سازمان جهادکشاورزي استان آذربايجان شرقي در پيامي به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، اين روز را به تمامي خبرنگاران و اصحاب رسانه به ويژه فعالان رسانه اي در بخش کشاورزي تبريک گفت.


مهرتبریز-رئيس سازمان جهادکشاورزي استان آذربايجان شرقي در پيامي به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، اين روز را به تمامي خبرنگاران و اصحاب رسانه به ويژه فعالان رسانه اي در بخش کشاورزي تبريک گفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ متن کامل پيام اکبر فتحي، رئيس سازمان جهادکشاورزي استان آذربايجان شرقي بشرح زير است:

خبرنگاران ، وجدان بیدار ملت و تلاشگران عرصه های آگاهی و پیشرفت جامعه اسلامی محسوب می شوند.

17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گرامی باد

خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر عرصه اطلاع رسانی اند. خبرنگاری حرفه نام‌آوری و نان‌آوری نیست؛ هنر کشف و درک حقیقت و بیان دلیرانه آن است. چه بسیارند غیور مردان و آزاد زنانی که جان شیرین را در راه پاسداری از قلم حق نویس خود فدا کرده‌اند و نام آنان همواره بر تارک «حق گویی و آزاداندیشی» می‌درخشد. رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

همت والای خبرنگاران در انعکاس اخبار و گزارشات سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی به منظور ارتقای توان بخش کشاورزی استان ارزشمند و ستودنی است .

اینجانب وظیفه خود می دانم ضمن تبریک 17 مرداد روز خبرنگار، از همت و تلاش تمامی اهل قلم، گزارشگران و تصویر برداران این عرصه زیبا و خطیرکه حاصل آن پاسخگویی کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران و رضایت مردم و جامعه می باشد تقدیر و تشکر نمایم. امیدوارم در پناه ایزد منان درسایه زعامت مقام عظمای ولایت موفق و موید باشید.

اکبر فتحی
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی