پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت روز مهندس
پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت روز مهندس
مهرتبریز--شهردار تبریز با صدور پیامی سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی دانشمند و حکیم ایرانی و روز مهندس را تبریک گفت.

مهرتبریز–شهردار تبریز با صدور پیامی سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی دانشمند و حکیم ایرانی و روز مهندس را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در متن پیام یعقوب هوشیار آمده است: مهندسان ذهن‌های خلاق جامعه در حل مشکلات، پیدا کردن مسیر درست و یا ساختن راهی برای رفاه، توسعه و آبادانی آن جامعه هستند.

شکوفایی تمدن بشری برآیند ایده‌های متخصصانه مهندسانی است که پویایی جامعه را در رشد و نهادینه‌کردن تکنولوژی‌های جدید می‌بینند و با فکر و اندیشه‌ای پویا مدینه فاضله‌ای ترسیم می‌کنند.

دانش فنی و تخصص مهندسان فعال و تلاشگر شهر تبریز و متخصصان حوزه مهندسی شاغل در مجموعه بزرگ شهرداری تبریز مسیر خدمت به مردم عزیز را تسهیل کرده است و خرسندیم که از توانایی و تجارب این عزیزان در این مجموعه بهره مند شده ایم.

به عنوان مدیریت شهری تبریز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خواجه‌نصیرالدین طوسی دانشمند بزرگ ایرانی، روز مهندس را بر تمامی مهندسان شهر تبریز به خصوص همکاران عزیزمان در خانواده بزرگ شهرداری تبریز تبریک گفته و آرزوی موفقیت روزافزون برای این عزیزان دارم.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵