پیام تسلیت سرپرست شهرداری تبریز در پی سقوط هواپیمای جنگنده یوسفی
پیام تسلیت سرپرست شهرداری تبریز در پی سقوط هواپیمای جنگنده یوسفی

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز با صدور پیامی شهادت دو سرنشین هواپیمای جنگنده و درگذشت یکی از همشهریان در سانحه سقوط این هواپیما را تسلیت گفت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، متن پیام مهدی یوسفی به شرح زیر است: صبح امروز خبر سقوط هواپیمای جنگنده اف ۵ در منطقه ستارخان تبریز، شهروندان تبریزی را در اندوهی […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز با صدور پیامی شهادت دو سرنشین هواپیمای جنگنده و درگذشت یکی از همشهریان در سانحه سقوط این هواپیما را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، متن پیام مهدی یوسفی به شرح زیر است:

صبح امروز خبر سقوط هواپیمای جنگنده اف ۵ در منطقه ستارخان تبریز، شهروندان تبریزی را در اندوهی عمیق فرو برد.

آنچه در این حادثه به عنوان حرکتی انسانی و فداکارانه به چشم می‌خورد، این بود که خلبان این جنگنده می‌توانست به محض اطلاع از وضعیت سقوط، خود را از جنگنده خارج کرده و سرنوشت سقوط هواپیما را به حال خود رها کند که قطعا در صورت برخورد جنگنده با ساختمان‌های مسکونی پرتراکم شاهد خسارات جانی و مالی بسیار بیشتری می‌شدیم اما با تصمیمی ایثارگرانه خلبان از هواپیما خارج نشد و تصمیم به هدایت جنگنده به محلی کم‌خطر (دیوار مدرسه خالی) برای سقوط کرد که در اثر آن هردو نیروی عزیز ارتشی به شهادت رسیده و یک شهروند در محل سانحه جان خود را از دست داد.

همچنین سرعت عمل آتش‌نشانان شهرداری تبریز در اطفای حریق این سانحه جای قدردانی و تحسین دارد.

اینجانب ضمن ابراز تاسف قلبی خود، این سانحه را به خانواده شهدا و جان‌باخته این سانحه و همشهریان تبریزی تسلیت گفته و برای روح پرفتوح این عزیزان علو درجات مسئلت می‌نمایم.

مهدی یوسفی

سرپرست شهرداری تبریز

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵