پیام سرپرست شهرداری تبریز به مناسبت روز مهندس
پیام سرپرست شهرداری تبریز به مناسبت روز مهندس

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز در آستانه روز مهندس با صدور پیامی، فرا رسیدن روز مهندس را به تمام فعالان این حوزه تبریک گفت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛متن پیام مهدی یوسفی به شرح زیر است: پنجم اسفندماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، یکی از بزرگترین چهره‌های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز در آستانه روز مهندس با صدور پیامی، فرا رسیدن روز مهندس را به تمام فعالان این حوزه تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛متن پیام مهدی یوسفی به شرح زیر است:

پنجم اسفندماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، یکی از بزرگترین چهره‌های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است یادآور خلاقیت ها، نوآوری ها و خودباوری های مهندسان این مرز و بوم است.

علوم مهندسی، جزو علوم پایه و اساسی جهان کنونی به شمار می‌آید که بسیاری از دستاوردهای بشر، حاصل تبحر و توانمندی در حوزه‌های مختلف علوم مهندسی است.

مهندسان مسئولیت خطیر ملی و میهنی خویش را با بکارگیری دانش مهندسی و فن آوری های نوین، اجرای صحیح مقررات ملی و رعایت استانداردها در جهت ارتقا کیفی صنعت ساختمان و حفظ سرمایه‌های ملی، به انجام می‌رسانند.

خوشبختانه در شهر تبریز و مجموعه مدیریت شهری مهندسان توانمند و کوشایی حضور دارند که تمام تلاش‌شان آبادانی و توسعه هرچه بیش‌تر شهرمان است و امروز فرصت خوبی برای قدردانی از زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است.

پنجم اسفند ماه سالروز تولد دانشمند و مهندس ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان روز مهندس نامگذاری شده است، این فرصت را مغتنم می‌شمارم تا از تلاش‌های مستمر تمامی مهندسان در فراگیری، طراحی و اجرای علوم مهندسی، فنی و به کارگیری آن‌ها در حیطه عمران و سازندگی به‌ویژه در شهر تبریز تشکر و قدردانی نمایم.

مهدی یوسفی

سرپرست شهرداری تبریز

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵