پیام نوروزی مهندس فرهاد سعیدی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند
پیام نوروزی مهندس فرهاد سعیدی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند

مهرتبریز–یَا مُقَلِّـبَ الْقُلُـوبِ وَ الْأَبْـصَارِ‌ یَا مُـدَبِّـرَ اللَّیْـلِ وَ النَّـهَارِ یَا مُحَــوِّلَ الْحَـوْلِ وَ الْأَحْـوَالِ‌ حَـوِّلْ حَالَنَــا إِلَی أَحْسَـنِ الْحَـال بهار فرا می رسد و طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها و قمریان نغمه‌های فرح بخش و تازه سر می دهند و انسان ها را به مهر‌ورزی فرا می‌خوانند. به گزارش خبرنگار […]

مهرتبریز–یَا مُقَلِّـبَ الْقُلُـوبِ وَ الْأَبْـصَارِ‌ یَا مُـدَبِّـرَ اللَّیْـلِ وَ النَّـهَارِ یَا مُحَــوِّلَ الْحَـوْلِ وَ الْأَحْـوَالِ‌ حَـوِّلْ حَالَنَــا إِلَی أَحْسَـنِ الْحَـال

بهار فرا می رسد و طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها و قمریان نغمه‌های فرح بخش و تازه سر می دهند و انسان ها را به مهر‌ورزی فرا می‌خوانند.
به گزارش خبرنگار ما در این پیام آمده است؛بهار، فصل تسبیح آفرینش است و قنوت درختان به تمنای آسمان و نوروز، پیام‌آور مهر و محبت و شعری است که پایان رویا‌های ناتمام را تفسیر می‌کند.
بهار فصل شکفتن اسـت.فصل آغاز، فصل نو شدن و هدف “ما” در بهار، تأسی از طبیعت است در جوان شدن و نو شدن.
سالی دیگر سپری گردید و برگ زرینی بر کارنامه درخشان شرکت عمران شهر جدید سهند افزوده شد.خدای سبحان را بر این همه لطف شاکریم که علیرغم فراز و نشیب‌هایی که داشتیم،توانستیم با تکیه بر توانمندیهای همکاران متخصص و متعهد در جایگاه فرازمند ، شعار ما می‌توانیم را تعبیر نموده و در راستای اجرایی نمودن سیاست خطیر دولت مردمی و جهادی مبنی بر مسکن دار کردن اقشار فاقد مسکن گام برداریم و فصل جدیدی در تاریخ شرکت عمران شهر جدید سهند رقم بزنیم.
یقین دارم شرکت پرافتخار ما با وجود سرمایه‌های ارزشمند انسانی و با ظرفیت‌های شگرف و نیز نصرت خداوند متعال، باز هم در مصاف با چالش‌ها و نیز در دستیابی به اهداف و ماموریتهای خود و پیمودن مسیر چشم‌انداز و افق پیش رو در سال جدید خواهد درخشید.
تقارن ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن با نوروز باستانی را به فال مبارک گرفته و می‌تواند سرآغازی دیگر برای تحولاتی متعالی در سال ۱۴۰۲ باشد.
انشاءالله این نوروز، نوید بخش روزی نو، با استجابت دعای تحول به حال احسن برای همگان باشد.
اینجانب ضمن ابراز مراتب سپاس صمیمانه خود از همدلی و همراهی مسئولین معزز کشوری، استانی و شهرستانی علی الخصوص جناب سردار دکتر عابدین خرم استاندار محبوب استان آذربایجانشرقی، جناب آقای دکتر علیرضا جعفری معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، پیمانکاران خوشنام عرصه تلاش و سازندگی ، مهندسین مشاورین محترم ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، اصحاب رسانه و خبر و همکاران ساعی که در راستای اهداف عالیه شرکت عمران شهر جدید سهند خالصانه تلاش می ورزند، این نوروز و بهار را تبریک و شادباش عرض نموده ،ضمن تمنای دعای خیر در ماه مبارک رمضان ، از پروردگار متعال سالی توأم با رایحه باغ و بهار، سرشار از سلامتی، موفقیت و شادکامی برای همگان مسئلت دارم.

رهبر انقلاب در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲: من با توجه به همه‌ی جهات، هم تورّم، هم تولید داخلی، این چیزهایی که مهم است، تورّم که مشکل اصلی است، تولید داخلی که حتماً یکی از کلیدهای نجات کشور از مشکلات اقتصادی است، با توجه به اینها شعار سال را اینجور اعلام میکنم: «مهار تورم، رشد تولید»، این شعار سال است. یعنی باید همه‌ی همّت مسئولین متوجّه این دو موضوع باشد. در درجه‌ی اوّل مسئولین، در درجه‌ی بعد همینطور که گفتم فعالان اقتصادی و فعّالان مردمی و کسانی که دستشان میرسد کاری انجام بدهند و فعّالان فرهنگی، صدا و سیما که باید فرهنگ‌سازی بکند در این زمینه‌ها، همه‌ی اینها باید متوجه این دو نکته‌ی اصلی باشند، در درجه‌ی اول مهار تورّم، یعنی واقعاً تورّم را مهار کنند و کاهش بدهند تا آنجایی که ممکن است کاهش بدهند و مسئله‌ی تولید را افزایش بدهند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵