پیش‌بینی ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت‌ریزی اساسی معابر تبریز
پیش‌بینی ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت‌ریزی اساسی معابر تبریز

مهرتبریز-با رأی موافق اعضای شورای شهر تبریز ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت‌ریزی اساسی معابر اصلی و فرعی شهر در سال ۱۴۰۱ پیش‌بینی شد. به گزارش گزارش خبرنگار ما در تبریز؛پیشنهاد شهرداری تبریز برای اختصاص ۱۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای آسفالت‌ریزی اساسی شهر در سال ۱۴۰۱، در بررسی کمیسیون عمران و ترافیک و […]

مهرتبریز-با رأی موافق اعضای شورای شهر تبریز ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت‌ریزی اساسی معابر اصلی و فرعی شهر در سال ۱۴۰۱ پیش‌بینی شد.

به گزارش گزارش خبرنگار ما در تبریز؛پیشنهاد شهرداری تبریز برای اختصاص ۱۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای آسفالت‌ریزی اساسی شهر در سال ۱۴۰۱، در بررسی کمیسیون عمران و ترافیک و حمل و نقل شورای شهر به ۱۵۰ میلیارد تومان افزایش یافت که صبح امروز این پیشنهاد مورد موافقت شورای شهر قرار گرفت.

فریدون بابایی‌اقدم، رئیس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر، در این خصوص گفت: اختصاص این مبلغ برای آسفالت اساسی معابر اصلی شهر در سال آینده جای قدردانی دارد، ولی در کنار آن باید آسفالت معابر فرعی نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآور شد: در سال‌های گذشته بنا به دستور معاونت فنی و عمرانی وقت، معابر زیر ۱۶ متر آسفالت نمی‌شدند که خواهشمندم در بودجه سال آینده ردیف ویژه‌ای برای این موضوع پیش‌بینی شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵