پیشتازی ناوگان اتوبوسرانی درحوزه فناوری اطلاعات
پیشتازی ناوگان اتوبوسرانی درحوزه فناوری اطلاعات

به گزارش مهر تبریز، شمس الله فیروزیان افزود: در حال حاضر اجرای طرح سامانه تعرفه الکترونیکی مهمترین پروژه اتوبوسرانی در حوزه IT بوده که با پیشرفت کار قابل قبول  عبور از روشهای سنتی کنترل ناوگان را در سالجاری محقق خواهد ساخت. فیروزیان ادامه داد: طراحی و پیاده سازی سامانه عملکرد اتوبوسرانان را یکی دیگر از […]

به گزارش مهر تبریز، شمس الله فیروزیان افزود: در حال حاضر اجرای طرح سامانه تعرفه الکترونیکی مهمترین پروژه اتوبوسرانی در حوزه IT بوده که با پیشرفت کار قابل قبول  عبور از روشهای سنتی کنترل ناوگان را در سالجاری محقق خواهد ساخت.

فیروزیان ادامه داد: طراحی و پیاده سازی سامانه عملکرد اتوبوسرانان را یکی دیگر از فعالیتهای این شرکت خواند و افزود بانک اطلاعاتی عملکرد فعالان حمل ونقل عمومی در حال شکل گیری است.
وی آغاز آرشیو الکترونیکی در راستای مکانیزه شدن روند نگهداری و بایگانی پرونده های پرسنلی ، راه اندازی سیستم تعمیر ونگهداری ماشین آلات CMM، راه اندازی شبکه ارتباط بی سیم پایانه راه آهن، مجتمع تعمیرگاهی و ارتباط به شبکه جامع شهرداری تبریز و همچنین  راه اندازی دوربین های مدار بسته را از اقدامات جدی شرکت واحد اتوبوسرانی در سال گذشته و سالجاری عنوان کرد .
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی  تصریح کرد  توسعه مرکز کنترل هوشمند، بهره برداری از ماژول حسابداری ،سامانه کارت بلیط به منظور پرداخت روزانه و اتوماتیک کارکرد ناوگان بخش خصوصی از محل کرایه سفر ،صدور کارت شناسائی الکترونیک اتوبوسرانان  از اقدامات مهم این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات است .
فیروزیان افزود : تابلوهای اطلاع رسانی در ایستگاههای اتوبوس   RTPRS  به همت کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات این شرکت در حال افزایش بوده که امیدواریم در سالجاری بتوانیم بیش از یکصد  ایستگاه مهم و شلوغ در کلانشهر تبریز را به این نوع تابلو ها برای بهره مندی مسافرین ناوگان حمل ونقل عمومی  از این سیستم مجهز نمائیم.
مدیر عامل اتوبوسرانی در پایان افزود: سیستم اطلاع رسانی اعلام ایستگاه در اتوبوس ، بستر اینترنت ویا اینترانت در اتوبوسهای تندرو از دیگر اقدامات شرکت واحد اتوبوسرانی عنوان کرد و افزود : مطالعات مورد نیاز در این زمینه ها آغاز شده است و خبرها خوشی در آینده خواهیم داشت .

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵