پیشرفت ۲۰ درصدی پروژه بازآفرینی “اسدگلی” محقق شد
پیشرفت ۲۰ درصدی پروژه بازآفرینی “اسدگلی” محقق شد
مهر تبریز: شهردار منطقه ۱۰ تبریز از پیشرفت ۲۰ درصدی تملک و تخریب پروژه بازآفرینی اسدگلی با تداوم تخریب و آزادسازی سه باب ملک مسکونی خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، موسی زارعی با بیان این خبر افزود:  شهرداری منطقه ۱۰ بر اساس برنامه‌های تعیین شده جهت رفع معضلات اساسی در مناطق کم برخوردار و رفاه حال شهروندان ساکن در این مناطق، کمر همت بسته تا با برنامه‌ریزی و توان مضاعف تملک و آزادسازی مکان های واقع در پروژه بازآفرینی اسدگلی را به صورت ضربتی و با قدرت اجرا کند.

 زارعی تصریح کرد: در این راستا طی اقدامات انجام گرفته از سوی این منطقه، در مجموع از ۹۴ باب ملک مسکونی اسدگلی، تعداد ۱۶ ملک توافق، تملک و تخریب شده و ۴ ملک دیگر نیز مورد توافق گرفته و در آستانه تخریب است.

شهردار منطقه ۱۰ با بیان اینکه ۲۰ درصد از املاک مورد توافق شده شهروندان تملک قطعی و تخریب شده است تصریح کرد: اجرای این پروژه که در بافت فرسوده شهر قرار دارد، طبق برنامه پیگیری می‌شود.

زارعی با بیان اینکه اقدامات واحد املاک در حوزه توافق و تملک واحدها با سرعت در حال انجام است و بلافاصله پس از توافق و تخلیه واحد تخریب آن انجام می شود ادامه داد: در این راستا عملیات تخریب ۳ باب ملک مسکونی تملک شده واقع در اسدگلی توسط شهرداری منطقه ۱۰ پس از مذاکرات و توافق صورت گرفته با مالکان آن اجرایی شد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵