پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه ساماندهی مزار شهدای ستارخان
پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه ساماندهی مزار شهدای ستارخان
مهر تبریز: شهردار منطقه ۱۰ تبریز با بیان اینکه یکی از ابعاد مهم عملکردی گلزار شهدا اهمیت و تأثیر تاریخی آن است گفت: ۳۰ درصد قبور مزار شهدای ستارخان ساماندهی شده است.

به گزارش مهر تبریز، موسی زارعی در بازدید از مزار شهدای ستارخان که به همراه احد صادقی و روح الله رشیدی دو عضو شورای اسلامی شهر تبریز انجام یافت با تاکید بر اینکه ساماندهی مزار مطهر شهدا در راستای ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: ساماندهی مزار شهدا از اقدامات، فرهنگی مهم و تأثیرگذار در جامعه بوده و در این راستا ساماندهی مزار شهدای ستارخان در دستور کار شهرداری منطقه ۱۰ قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا مطابق طرح مورد تایید کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز و بنیاد شهید و امور ایثارگران، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۱۰ این پروژه طبق زمانبندی در حال اجرا شدن است.

زارعی با بیان اینکه مزار شهدا، سنگ مزارها، عکس‌ها و نوشته‌های روی مزار مهم‌ترین اثر مستند و ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی در کشور است گفت: تمام سعی بر این است که این آثار مهم و تاریخی دلاورمردان عرصه ایثار و گذشت در جامعه احیا شود.

شهردار منطقه ۱۰ تبریز تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰ درصد قبور مزار مطهر شهدای ستارخان ساماندهی شده است و تلاش می شود این اقدامات با سرعت بیشتری انجام و تقدیم امت شهید پرور آذربایجان شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵