تاریخ انتشار : سه‌شنبه 3 جولای 2018 - 17:19
کد خبر : 8079

پیش در آمد جنگ اقتصادی جنگ روانی است/به جای القای شکست نظام،خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید

پیش در آمد جنگ اقتصادی جنگ روانی است/به جای القای شکست نظام،خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید

مهر تبریز- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:در تریبونها به جای القای شکست نظام جمهوری اسلامی در پرونده هسته ای و ترویج ناامیدی با اهداف جناحی، پیروزی ها و خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید.

مهر تبریز- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:در تریبونها به جای القای شکست نظام جمهوری اسلامی در پرونده هسته ای و ترویج ناامیدی با اهداف جناحی، پیروزی ها و خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید.

به گزارش فصل اقتصاد،محسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با انتشار یادداشتی بر نقش وحدت در مبارزه با دشمنان تاکید کردکه متن این یاداشت به شرح ذیل است؛
اصحاب رسانه و صاحبان تریبون آگاه باشند، پیش در آمد جنگ اقتصادی جنگ روانی است . در تریبونها بجای القای شکست نظام جمهوری اسلامی، در پرونده هسته ای و ترویج ناامیدی با اهداف جناحی، پیروزی ها و خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید تا دنیا عظمت انقلاب اسلامی را بهتر بشناسد .
آمریکای جنایتکار به خوبی دریافته است قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران که همچون سد استواری در برابر اهداف استکباری آمریکا و اسرائیل در جهان اسلام نقش بازی می کند نشات گرفته از پشتوانه قوی مردمی است . هدف از جنگ اقتصادی نیز فشار بر ملت مظلوم ایران است تا از حمایت خود از نظام مقدس اسلامی دست بردارد .
اما جای شکی نیست سر آغاز جنگ اقتصادی ، جنگ روانی است تا مردم منشاء فشارهای اقتصادی را ناکارآمدی نظام دریابند و بجای مقاومت در برابر فشارهای اقتصادی ، در مقابل نظام اسلامی قرار گیرند .
بدیهی است جنگ روانی ، دفاع روانی می طلبد ، روشنگری و آگاه سازی می طلبد، دسیسه های روانی دشمن را باید شناخت و با دلیل و منطق و روشنگری پاسخ داد و امید را در دل مردم زنده نگه داشت .
نیک می دانیم سیاستهای نظام با پشتیبانی ملت ایران چه در راهبرد ایستادگی و مقاومت و چه در نرمش قهرمانانه سبب پیروزی های پی در پی ایران در جبهه های سیاسی ، نظامی و اقتصادی گردیده و شکست جنون آمیز آمریکا را در پی داشته است تا جایی که آمریکا دیوانه وار از عهد نامه بین المللی خارج می شود و خود را بیش از پیش رسوا میسازد .
آمریکا سعی دارد شکست های مفتضحانه خود را در برابر نظام اسلامی ، با جنگ روانی معکوس نمایش دهد و خود را پیروز میدان جلوه دهد .
در همین راستا عده ای دشمن نفوذی عالما اهداف جنگ روانی آمریکا را در داخل پیگیری می کنند و عده ای نیز که علاقه مند به نظام هستند ولی متاسفانه نادانسته و یا با اهداف پوچ و پست سیاسی در رسانه ها ، در نطق های میان دستور و تذکرات خارج از دستور مجلس و ….. ، منافع ملی را فدا می کنند و در جهت اهداف جنگ روانی دشمن قدم بر می دارند .
این دو دسته، سیاست های نظام در مواجهه با پرونده هسته ای را شکست خورده به نمایش می گذارند و به مردم چنین القا می کنند که در جنگ سیاسی، سیاست های نظام و دولتمردان ایران چه در راهبرد ایستادگی و مقاومت و چه در نرمش قهرمانانه و برجام نتیجه ای جز شکست نداشته است ، بنابراین ملت ایران امیدی به سیاستهای نظام در جنگ اقتصادی نداشته باشند .
انتظار داریم این افراد قدری به ندای وحدت آمیز رهبر معظم انقلاب گوش فرادهند ، دست از تخریب یکدیگر بردارند و بیش از این تیشه به ریشه نظام نزنند و اقتدار نظام را فدای بازیهای سیاسی نکنند .
جا دارد از شخصیت هایی که غالبا در طیف مخالف دولت فعلی شناخته می شوند ولی پس از توصیه مقام معظم رهبری و سخنرانی رئیس جمهور پیام وحدت دادند قدردانی کنیم . امید است دیگران نیز همین شیوه را دنبال کنند که یقینا ایران اسلامی با وحدت می تواند در برابر هر دشمنی مقاومت کند و توطئه های دشمن را خنثی کند.

print

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.