چهره های برتر مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی منطقه ۸  عملیات انتقال گاز مشخص شد
چهره های برتر مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی منطقه ۸  عملیات انتقال گاز مشخص شد

مهرتبریز: نفرات برتر مرحله مقدماتی بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه” بهار در بهار” ویژه فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران و همچنین دهمین دوره ” یادواره ولایت و امامت” ویژه کارکنان و همسران منطقه ۸ اعلام شد.

به گزارش مهرتبریز، این دوره از مسابقات که با حضور مسئولین، منادیان قرآنی و خانواده های منطقه ۸ عملیات انتقال گاز و با اجرای برنامه های متنوع همراه بود، شرکت کنندگان در رشته های حفظ، قرآئت، مفاهیم، نهج البلاغه ، احکام، اذان و … با هم به رقابت پرداخته و پس از اعلام نتایج از سوی داوران، نفرات برتر هر یک از رشته ها معرفی شد.
بنابراعلام این نتایج، در رشته مفاهیم قرآن کریم، حمیدرضا زارعی و زهرا کریم پور – در رشته نهج البلاغه، علی فرهومند و سمیرا کاظمی- در رشته قرائت به روش ترتیل، غلامرضا عبدی زاده و جمیله محمد خانلو-  در رشته قرائت به روش تحقیق، ناصر باحجب ابراهیمی- در رشته حفظ تخصصی قرآن کریم، رضا محمدپور( حفظ ۱۵ جزء)، سمیه شالفروش( حفظ ۱۰ جزء)، سکینه دریایی غازانی(حفظ ۵ جزء)، رقیه عبدالمحمدزاده( حفظ ۳ جزء) و حمید فروغ ریحانی( حفظ ۲ جزء) و همچنین در رشته اذان نیز، محمد میرزایی بعنوان نفرات برتر سطح کارکنان و همسران شناخته شدند.
همچنین در سطح فرزندان در رشته مفاهیم قرآن کریم، علیرضا مقصود اصلی و شقایق طالبی (در گروه ۴ و ۵ )- در رشته قرائت به روش ترتیل نیز، احسان جهانبخش و مهسا کریمی( در گروه ۳ )، شقایق احدزاده( در گروه ۴ ) و سعید کریمی( در گروه ۵ ) عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
بنابراین اعلام این گزارش، نفرات برتر منتخب هر رشته، علاوه بر دریافت جوایز ارزنده به عنوان نمایندگان منطقه۸ ، به مرحله سراسری راه یافتند.