کارفرمایان همکاران اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی هستند
کارفرمایان همکاران اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی هستند

مهرتبریز: مهندس صمد حسن زاده، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز در ششمین همایش تکریم کارفرمایان کارآفرین سازمان تأمین اجتماعی، بامطلوب ارزیابی نمودن برگزاری همایش ارزنده تکریم کارفرمایان به عنوان همکاران اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی، فعالیت و تولید با کیفیت در جهت مقابله با نهادینه شدن قاچاق کالا در شرایط اقتصادی موجود را شایسته تجلیل و تکریم  دانست.

به گزارش مهرتبریز،مهندس صمد حسن زاده با تأکید بر اینکه هیچ قدرت نظامی نمی تواند مانع قاچاق کالا شود مگر اینکه مدیران واحدهای اقتصادی با تولید کالای با کیفیت، نیاز به واردات کالاهای بی کیفیت خارجی را مرتفع نمایند.، تصریح کرد ارج نهادن به تلاش کارفرمایان و معرفی آنان به جامعه، اقدامی شایسته است.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با بیان اینکه بزرگترین دغدغه کشور و مسئولین نظام موضوع بیکاری است اذعان داشت،  امیدوار هستیم با برنامه ریزی و اصلاح زیرساختهای کشور این معضل رفع شود.

مهندس حسن زاده با بیان اینکه ملت شریف ایران بعد از انتخابات ارزشمندی که تبلور شایستگی و شخصیت اجتماعی مردم  بود، انتظار دارند امکانات بسیار بزرگ موجود در کشور در راستای رفاه عمومی، رفاه اجتماعی و رفاه ملی بیش از پیش مورد استفاده قرار گرفته بر فراهم آوردن زندگی و معیشت در شأن ملت بزرگ ایران در سطح جامعه  تأکید نمود.

وی با بیان اینکه توانمندی های استان آذربایجان شرقی از قدیم الایام بی بدیل بوده اذعان داشت، بایستی به این توانمندیها توجه شده و این ظرفیت برای توسعه هر چه بیشتر استان مورد استفاده قرار گیرد.

مهندس حسن زاده با اشاره به اتمام تبصره ماده ٨٠ قانون برنامه توسعه پنجم کشور  بر لزوم حمایت از کارفرمایان تأکید نموده و اذعان داشت طرح استاد شاگردی که مورد تصویب قرار گرفته، موجبات رونق اشتغال را فراهم خواهد آورد.