کارگاه آموزشی و نشست تخصصی مدیران و کارشناسان حراست شهرداری تبریز برگزار شد
کارگاه آموزشی و نشست تخصصی مدیران و کارشناسان حراست شهرداری تبریز برگزار شد

مهرتبریز-کارگاه آموزشی و نشست تخصصی مدیران و کارشناسان حراست محیط‌های تابعه شهرداری تبریز با حضور رییس حراست کل استان، شهردار تبریز و مدیرکل حراست شهرداری تبریز برگزار و طی آن از مدیرکل حراست شهرداری تبریز به جهت کسب رتبه برتر در بین حراست‌های استان تقدیر شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در این نشست […]

مهرتبریز-کارگاه آموزشی و نشست تخصصی مدیران و کارشناسان حراست محیط‌های تابعه شهرداری تبریز با حضور رییس حراست کل استان، شهردار تبریز و مدیرکل حراست شهرداری تبریز برگزار و طی آن از مدیرکل حراست شهرداری تبریز به جهت کسب رتبه برتر در بین حراست‌های استان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در این نشست علی اشرفی مدیرکل حراست شهرداری تبریز گزارشی از عملکرد مجموعه خود ارائه داده و سیاست‌ها و برنامه‌های جامع و مدون حراست را تشریح کرد. در ادامه این نشست، عباس رنجبر شهردار تبریز، وظیفه حراست را کاری حساس و راهگشا برای حل مشکلات دانست و گفت: استفاده از کارشناسان مجرب حراستی در مناطق و سازمان‌ها در راستای تسریع و دفاع از حقوق همشهریان، موجب رضایت خدا و عموم مردم خواهد شد.
عبداللهی، مدیرکل حراست استان نیز در این جلسه با اشاره به کار مهم و کلیدی همکاران حراستی، حراست را واژه‌ای مقدس خواند و افزود: حراست یک نهاد مقدس است که در خدمت نظام مقدس اسلامی و در خدمت انقلاب اسلامی است و از دارایی‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی صیانت کرده و امنیت لازم را ایجاد می‌کند.
وی امنیت در جامعه و در مجموعه شهرداری را حائز اهمیت ارزیابی کرد و گفت: خداوند متعال بارها در قرآن کریم در رابطه با امنیت و مشتقات امنیت سخن به میان آورده است، لذا از همکاران حراستی می‌خواهیم که همه ما خدا را بابت فراهم کردن فرصت انجام وظیفه برای امنیت شهروندان و صیانت از دارائی‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی شکر کنیم و تا آخرین نفس حافظ منافع انقلاب و دستاوردهای شهیدان و امام شهداء باشیم.
در پایان این نشست، با توجه به ارزیابی‌های صورت‌گرفته بین حراست‌های استان، حراست کل شهرداری تبریز حائز رتبه برتر اعلام و از زحمات مدیران و همکاران اداره‌کل حراست شهرداری و شخص علی اشرفی مدیرکل حراست با اهدا لوح تقدیر شد.