کارگاه مهارت‌های تخصصی حراست شهرداری تبریز برگزار شد
کارگاه مهارت‌های تخصصی حراست شهرداری تبریز برگزار شد

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ علی اشرفی در جلسه مشترک با مدیران حراست شهرداری تبریز اظهار کرد: تفکر و نگرش فرهنگ بسیج باید بیش از پیش در مجموعه شهرداری تبریز ملموس باشد. اشرفی خاطرنشان کرد: کارکنان حوزه حراست شهرداری تبریز پیش از اینکه در این زمینه شناخته و معرفی شوند، بسیجیانی مخلص و […]

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ علی اشرفی در جلسه مشترک با مدیران حراست شهرداری تبریز اظهار کرد: تفکر و نگرش فرهنگ بسیج باید بیش از پیش در مجموعه شهرداری تبریز ملموس باشد.

اشرفی خاطرنشان کرد: کارکنان حوزه حراست شهرداری تبریز پیش از اینکه در این زمینه شناخته و معرفی شوند، بسیجیانی مخلص و فعال هستند که در راه احقاق تفکر بسیج از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب تصریح کرد: توسل به این گفته ایشان مبنی بر اینکه «بسیج یک حرکت کاملا متکی به اندیشه انقلاب و اندیشه اسلامی است. بسیج یعنی متن مردم‌، آن مردمی که می‌توان امید دفاع از انقلاب را از آنها داشت‌» می‌تواند راهگشای خوبی برای تک تک مردم باشد.

مدیرکل حراست شهرداری تبریز یادآور شد: کارکنان حوزه حراست شهرداری تبریز با بهره گیری از این رهنمودها می‌توانند چراغ راه روشنی برای ادامه مسیر خود و تببین صحیح این رویکردها را پیشه کنند.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم کارگاه آموزشی مهارت‌های تخصصی ویژه مدیران و کارشناسان حراست با هدف کسب مهارت‌های تخصصی برای مدیران و کارکنان، به همت واحد فناوری و اطلاعات این اداره کل برگزار شد.